Xbox One X od 350 do ponad 500 zł taniej!

Michał Małysa Sprzęt Publikacja: 15.03.2019, 12:48 Aktualizacja: 15.03.2020, 13:03
Od dłuższego czasu myślisz o wymianie konsoli starszej generacji na znacznie nowszy model? Cóż, najnowsza promocja Microsoftu może być dla ciebie szczęśliwym uśmiechem od losu. Firma Redmond i sklepy elektroniczne w całej Polsce oferują rabaty na Xbox One X sięgające ponad 500 złotych. Warunki?
xbox one x taniej
0 Udostępnień

Tańsza przesiadka na Xbox One X!

Już dawno przesiadłeś się na jedną z konsoli obecnej generacji, a PlayStation 3 lub Xbox 360 zbiera kurz na dnie szafy? A może nie odczuwałeś jeszcze potrzeby kupna nowego sprzętu, będąc przywiązanym do starej konsoli oraz rozbudowanej kolekcji gier? Jeśli masz gdzieś jedno z wymienionych urządzeń i brak ci pomysłu na pozbycie się go, niezłą propozycję może mieć dla ciebie Microsoft.

Do ostatniego tygodnia marca w sieciach sklepów z elektroniką wymienić można konsolę starszej generacji (PS3 lub X360) na atrakcyjny bon rabatowy rzędu 350 zł na kupno Xbox One X. Do zakupu można dorzucić jeszcze dodatkowy oryginalny pad – rzecz niezbędną do grania ze znajomymi choćby w FIFA 19. Jego koszt zamknie się wówczas w symbolicznej złotówce, co przy sklepowych cenach rzędu 220 zł daje łączną kwotę zniżki grubo przekraczającą 500 zł. Brzmi nieźle.

Jak wymienić starą konsolę na Xbox One X?

Każda z partnerskich sieci Sony oferuje nieco inne warunki promocji, a także czas jej trwania. W zależności od sklepu szczegóły mogą być bardzo różne, również pod względem czasowym – formularz zakupu z rabatem przez internet w RTV EURO AGD należy wypełnić na przykład do 26 marca, a w Media Expert konsolę Xbox One X z rabatem nabędziemy wyłącznie w placówkach stacjonarnych.

Szczegóły akcji, regulaminy oraz konkretne ceny dostępnych w promocji pakietów z dołączonymi starszymi lub nowszymi grami znajdziecie na stronach poszczególnych sieci: Media Expert, MediaMarkt oraz RTV EURO AGD. Miłego polowania na promocje!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments