Zapowiedź Far Cry 6 solidnym postapo

Michał Małysa Gry Publikacja: 6.12.2018, 6:35 Aktualizacja: 6.12.2018, 6:35
Nowy, multiplayerowy Fallout 76 był dla wielu graczy sporym zawodem, jednak zapowiedź Far Cry 6 przynosi fanom klimatów postapokaliptycznych bardzo dobre wieści. Szersze info dostępne będzie na Video Game Awards 7 grudnia, a tymczasem obejrzeć możemy zapowiedź trailera opublikowaną przez Ubisoft.
zapowiedź far cry 6
5 Udostępnień

Far Cry 6 prawdopodobnie w klimatach postapo

Nieprzypadkowo wspominamy na wstępie Fallout 76. Choć gier w klimacie postapokaliptycznym wyjść ma w przyszłym roku kilka (przede wszystkim The Last of Us: Part II oraz Metro: Exodus), to właśnie premierowa klapa najnowszej części legendarnych gier o zagładzie nuklearnej może zrobić miejsce kolejnemu hitowi. Seria Ubisoftu ma za sobą już kilka udanych zmian klimatu, więc i taka metamorfoza może się udać.

zapowiedź far cry 6

O nowej grze z bestsellerowego cyklu więcej dowiemy się już jutro, na gali Video Game Awards. Trailer Far Cry 6 ukazać ma się w nocy z czwartku na piątek 7 grudnia. Nasza ciekawość podsycona została właśnie przez krótką filmową zapowiedź Far Cry 6, a właściwie – trailer trailera. Sugeruje on, że rozgrywka będzie miała miejsce w świecie po zagładzie atomowej.

Zapowiedź Far Cry 6 na trailerze trailera

Czy świat po atomowej zagładzie może być piękny i pełen nadziei? Pierwsza zapowiedź Far Cry 6 sugeruje, że zdecydowanie nie. Czemu? Tego dowiemy się już jutro.

Jako że kolejne gry z serii Far Cry wydawane są zgodnie ze zwyczajem lubiącego pieniądze Ubisoftu rokrocznie, możemy się spodziewać, że premiera Far Cry 6 będzie miała miejsce jeszcze w 2019 roku.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments