Zwiastun premierowy Anthem z javelinami!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 11.02.2019, 6:32 Aktualizacja: 25.02.2020, 4:56
Nie wiecie czego spodziewać się po najnowszej produkcji BioWare? Zwiastun premierowy Anthem zapowiada szybką i dynamiczną rozgrywkę, a my zebraliśmy dodatkowo kilka najważniejszych informacji o rozgrywce. Gra wyjdzie już 22 lutego, więc warto przygotować się do wskoczenia w javelin już teraz!
zwiastun premierowy anthem
0 Udostępnień

Czego można spodziewać się po najnowszej grze BioWare?

Zwiastun premierowy Anthem jest doskonałą okazją, aby przypomnieć sobie kilka najważniejszych szczegółów dotyczących najnowszej gry studio BioWare. Na co powinni nastawić się gracze, którzy nie śledzili dotychczasowych newsów na temat kosmicznej strzelanki? Cóż, ten konkretny shooter wymieszany zostanie z mechanizmami RPG, doskonale znanymi kanadyjskim twórcom.

Autorzy bestsellerowego Mass Effecta postanowili pójść tym razem nieco mocniej w klimaty gry akcji, więc będziemy mieć do czynienia przede wszystkim z trzecioosobowym shooterem. Gracze rzuceni zostaną w piękny i śmiertelnie niebezpieczny świat nieznanej z nazwy planety. W przetrwaniu walki z innymi graczami oraz nieprzyjazną fauną i florą pomogą nam tzw. javeliny.

Zasilane napędem odrzutowym egzopancerze odpowiadały będą za klasy postaci znane z klasycznych MMORPG. Każdy z czterech javelinów wspomoże inny styl gry: Łowca stanowił będzie uniwersalne wprowadzenie do mechaniki, Kolos uczyni z bohatera niezniszczalny czołg, Sztorm wynagrodzi podatność na ciosy zadawane z bliska potężnymi atakami, a Śmigacz stanie się podstawą dla graczy lubiących szybkie ataki i jeszcze szybkie ucieczki.

Zwiastun premierowy Anthem zapowiada kosmiczną przygodę

Do wskoczenia w jeden z czterech javelinów zachęca zwiastun premierowy Anthem opublikowany na dwa tygodnie przed premierą. Choć opinie graczy po spróbowaniu demo Anthem są jak na razie dość zróżnicowane, większość z nich zwraca uwagę na sporą dynamikę rozgrywki, widoczną również na trailerze.

Premiera Anthem powiedziana została na 22 lutego 2019 r. Nadwiślańską dystrybucją gry w wersjach na wszystkie ważniejsze platformy (PlayStation 4, Xbox One oraz PC) zajmie się Electronic Arts Polska. Też czekacie na możliwość wskoczenia w któryś z czterech egzopancerzy i ruszenia na podbój niebezpiecznego świata kosmicznej strzelanki?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments