Ace Combat 7: Skies Unknown

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
ace combat 7

Ace Combat 7: Skies Unknown

Zręcznościowe
Project Aces
18 stycznia 2019
Bandai Namco Entertainment

Widowiskowa gra lotnicza, dystansująca się od majestatycznych i nudnych symulatorów, powraca w końcu na konsole i komputery! Ace Combat 7: Skies Unknown to kolejna część serii gier, które dzięki miksowi wciągającej fabuły oraz dynamicznej mechaniki potrafią przykuć do ekranu jak niezły film akcji.

W Ace Combat 7: Skies Unknown wcielimy się w rolę wojskowego pilota, niesłusznie oskarżonego o morderstwo wysoko postawionego polityka. Bohater, identyfikujący się na polu bitwy pod kryptonimem Trigger, zesłany zostaje do karnej jednostki. Szansą na odkupienie stanie się dla niego konflikt pomiędzy Federacją Osejską a Królestwem Eruzejskim, które w odpowiedzi na pogwałcenie suwerenności terytorialnej wypowiada sąsiadowi wojnę. Fabuła serii sięgającej czasów pierwszego PlayStation umiejscowiona jest w fikcyjnym świecie, który pod względem wielu szczegółów przypomina zwyczajną Ziemię. Pozwala to twórcom na dowolne popuszczanie wodzom fantazji. Maszyny wzorowane na oryginalnych mogą się dzięki temu śmiało przeplatać z wycofanymi z produkcji prototypami czy kompletnie odjechanymi brońmi, stanowiącymi wyłącznie fantazję autorów. Jest to jeden z czynników, które odpowiadają za sukces cyklu. Mimo iż Ace Combat nie należy w Polsce do najpopularniejszych franczyz, produkcje Bandai Namco zdążyły sobie wyrobić na rynku gier niezłą renomę. Od ukazania się pierwszej części w 1995 roku, kolejne tytuły związane z marką Ace Combat sprzedały się w ponad 14 milionach egzemplarzy.

Gry lotnicze kojarzą nam się przede wszystkim z realizmem. Któż nie zna starej, popkulturowej kliszy, w myśl której wyszkolony na joysticku geek w krytycznym momencie może poprowadzić do lądowania olbrzymiego boeinga? Cóż, jeśli podczas waszego lotu fantazja ta musiałaby się urzeczywistnić, figurant lepiej niech nie ma za sobą doświadczenia z serią Ace Combat. Czemu? Twórcy stawiają tu przede wszystkim na rozrywkę. Podobnie jak poprzednie części cyklu, również Ace Combat 7: Skies Unknown będzie uciekał jak najdalej od skojarzeń z symulatorem. Trudniejsze sekwencje pojawiają się w grach z serii AC przede wszystkim jako urozmaicenie mechaniczne, mające podnieść nieco poprzeczkę. Tak naprawdę chodzi jednak o zabawę pełną strzałów, wybuchów, akrobacji oraz ogólnie pojętego dynamizmu. W połączeniu z monumentalną, umiejętnie prowadzoną fabułą, czyni to z japońskiego tytułu produkt rozrywkowy na najwyższym możliwym poziomie.

Ace Combat 7: Skies Unknown- wymagania sprzętowe

 • Procesor: Intel Core i3-7100
 • Pamięć RAM: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 750 Ti / GTX 1050 2 GB
 • Wersja DirectX: 11
 • Miejsce na dysku: 60 GB
 • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
 • Procesor: Intel Core i5-7500
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 3 GB
 • Wersja DirectX: 11
 • Miejsce na dysku: 60 GB
 • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 / 8 / 8.1 / 10


Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny

THPS 1 + 2 to remaster tytułów sprzed dwóch dekad! Jednak znakomita formuła wciąga do dzisiaj. Go skate!

Loki w Fortnite

Nordycki bóg oszustwa, a właściwie bohater z uniwersum Marvela zostanie już wkrótce grywalną postacią w słynnej grze online.

Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4

River, suka owczarka niemieckiego była modelką i inspiracją dla popularnej postaci Dogmeata. Jej opiekun, developer Joel Burgess pożegnał psa w emocjonalnym tweecie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments