Beta Red Dead Online już pod koniec listopada!

Michał Małysa Gry Publikacja: 9.11.2018, 6:29 Aktualizacja: 9.11.2018, 6:29
Jeśli czujecie się zmęczeni pozytywami dotyczącymi Red Dead Redemption 2, ten może was ostatecznie wykończyć. Dziki Zachód stworzony na nowo przez Rockstar Games będzie można przemierzać wspólnie z innymi wyrzutkami. Otwarta beta Red Dead Online zostanie oddana do dyspozycji graczy już w październiku!
beta red dead online
0 Udostępnień

Gorący news z obozu Take-Two

Take-Two nie przestaje dostarczać niesamowitych wieści fanom Red Dead Redemption 2. Wczoraj informowaliśmy, że sprzedaż Red Dead Redemption 2 w nieco ponad tydzień dorównała pierwszej części, będącej na rynku już osiem lat. Boimy się myśleć, jak wyglądało będzie to pod koniec  listopada. Na wtedy zapowiedziana została właśnie multiplayerowa wersja gry, a dokładniej – wersja beta Red Dead Online.

Ogłoszenie terminu doprecyzowanego jak na razie na końcówkę października nastąpiło podczas prezentacji wyników sprzedażowych gier wydawcy Take-Two Interactive. Strauss Zelnick, CEO firmy, poskąpił dalszych szczegółów, jednak przez ostatnie kilka miesięcy dowiedzieliśmy się o wersji multiplayer kilka istotnych szczegółów.

Co przyniesie nam beta Red Dead Online?

Najważniejszą informacją z punktu widzenia graczy jest fakt, że beta Red Dead Online dostępna będzie dla każdego. Otwarte testy pomogą wyeliminować wszystkie bugi, których nie brak także w podstawowej wersji gry – zwracała na nie uwagę nasza recenzja Red Dead Redemption 2.

Red Dead Online przyniesie z pewnością wiele nowych materiałów fabularnych. Twórcy gry od dawna zapowiadali, że Dziki Zachód w wersji multiplayer przemierzać będzie można również samotnie. Trudno spodziewać się zatem, aby gracze chcący to czynić pozostawieni zostali na pastwę losu. Jak będzie to wyglądać w praktyce? Nie wiadomo, gdyż jedynym pewnikiem jest póki co obecność jakiejś formy „adversary mode”, znanego z doskonale przyjętego GTA Online.

Jako że beta Red Dead Online ma zostać otwarta do końca października, z pewnością światło dzienne ujrzą niedługo kolejne wieści. Obiecujemy, że będziemy z nimi na bieżąco!

Zapraszamy do naszego poradnika Red Dead Redemption Online.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments