Beta The Division 2 już wkrótce. Jak dołączyć?

Michał Małysa Gry Publikacja: 4.02.2019, 7:10 Aktualizacja: 4.02.2019, 7:10
Plany są jak zawsze piękne – zatrzeć nijakie wrażenie pozostawione po poprzedniczce oraz zdominować niszę sieciowych shooterów z elementami MMORPG. Czy uda się to drugiej części produkcji sygnowanej gorącym nazwiskiem Toma Clancy'ego? Na to pytanie odpowie wkrótce beta The Division 2.
beta the division 2
0 Udostępnień

Ubisoft tym razem nie może pokpić sprawy

Pierwsza część gry sygnowanej nazwiskiem Toma Clancy’ego okazała się sporym rozczarowaniem. Mimo świetnych DLC znacząco usprawniających rozgrywkę, The Division nie zdobyło większej popularności i już kilka miesięcy po premierze serwery gry świeciły pustkami. A szkoda – po wyeliminowaniu początkowych niedoróbek produkcja Ubisoftu okazała się kawałkiem świetnego sieciowego shootera, w którym elementy strzelankowe doskonale współgrały z ogólnym wrażeniem grania w MMO.

beta the division 2

Zapowiedziane na 15 marca The Division 2 może stać się znacznie bardziej rozpoznawalne. Sprzyja temu splot premier kilku głośnych hitów w dwóch niszach, do których przynależeć będzie gra Ubisoftu. Po pierwsze – utrzymana jest w klimatach postapokaliptycznych, a lista zaplanowanych na najbliższe kilka miesięcy tytułów postapo imponuje długością. RAGE 2, Metro Exodus, The Last of Us: Part II, Days Gone, Far Cry New Dawn

Jak widać naprawdę tego sporo, a kolejną okazja do wybicia się na tle konkurencji będzie lutowa premiera innego sieciowego shootera – Anthem. Jako że gra od BioWare doczekała się już swojego demo, przedpremierowe testy porównawcze obu tytułów zaczną się pojawiać już niedługo, gdy ruszy oficjalna beta The Division 2. Czego możemy się po niej spodziewać?

Jak zagrać w wersję beta The Division 2

Beta The Division 2 rozpocznie się w czwartek 7 lutego i potrwa do niedzieli 10 lutego. Aby uzyskać do niej dostęp, należy zamówić przedpremierową wersję gry. Istnieje jednak również szansa na wylosowanie dostępu z niewielkiej puli wejściówek, po które zarejestrować można się na stronie Ubisoftu.

Dobrym wprowadzeniem do bety The Division 2 może być oficjalny trailer:

Wierzycie, że Ubisoft nie zawiedzie tym razem fanów strzelanek i już w dniu premiery dostaniemy pełny i skończony produkt?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments