Borderlands 3 ukończone. Czekamy na wrześniową premierę

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 1.08.2019, 10:00 Aktualizacja: 1.08.2020, 9:56
Produkcja Gearbox Software ozłocona! Borderlands 3 zostało więc ukończone dobre półtora miesiąca przed premierą gry zapowiedzianą na 13 września. Deweloperzy mają więc dość czasu na wyłapanie wszelkich niedoróbek. A te potrafią dobić grę sieciową skuteczniej niż konkurencja!
0 Udostępnień

Borderlands 3 ozłocone. Gra gotowa do sprzedaży

Jak poinformowali twórcy Borderlands 3 ze studia Gearbox Software, gra została właśnie ozłocona. Uzyskanie złotego statusu oznacza, że produkcja została już zakodowana i jest w pełni grywalna. Oczywiście wprowadzone zostaną jeszcze jakieś poprawki, ale wytłoczone płyty śmiało wysłane mogą być do dystrybutorów.

Tak wczesne zakończenie prac nad Borderlands 3 istotne jest przede wszystkim ze względu na sieciowy charakter rozgrywki. Wszelkie błędy są w tego typu grach natychmiast wyłapywane przez fanów i w przypadku zbyt dużego ich natężenia głośna produkcja okazać może się klapą. Tak było w przypadku jesiennego hitu Bethesdy (Fallout 76 ratunku upatruje dopiero w trybie battle royale), tak też stało się z recenzowanym przez Zagrano Battlefieldem V (i tutaj dobre kilka miesięcy po premierze ma pomóc dopiero udostępnienie BF-a jako jednej z darmowych gier w EA Access na PS4).

Niemal 1,5 miesiąca do premiery gry to olbrzymia ilość czasu, aby wyeliminować wszelkie niedoróbki. Właśnie, kiedy Borderlands 3 zawita na sklepowe półki?

Premiera Borderlands 3 już 13 września 2019 roku

Wydawca 2K Games ustalił datę premiery Borderlands 3 na piątek 13 września 2019 roku. Oznacza to, że fani serii z najnowszą odsłoną gry Gearbox Software będą mogli spędzić cały weekend. Niestety, na starcie nie zostanie jeszcze zaimplementowana możliwość cross-playu, czyli wspólnej gry kilkorga znajomych niezależnie od posiadanego przez nich sprzętu. Gracze PlayStation 4, Xbox One oraz PC póki co pykać będą w Borderlands 3 oddzielnie.

Ostatnio o tej grze pisaliśmy w kontekście screenów z Borderlands 3. Koniecznie sprawdźcie je, jeżeli przed premierą gry chcecie obejrzeć kilka niesamowitych grafik. Prezentują one jedną z czterech lokacji sieciowego loot shootera – cyberpunkową planetę Promethea.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments