Concrete Genie ukończone. Exclusive na PS4 już wkrótce!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 6.09.2019, 12:00 Aktualizacja: 6.09.2020, 11:55
Deweloperzy ze studia Pixel Opus donieśli na Twitterze rękoma swojej maskotki, że październikowa data premiery Concrete Genie jest niezagrożona - gra została bowiem już ozłocona. Oznacza to, że prace nad tytułem się skończyły i produkcja może być rozesłana do dystrybutorów.
concrete genie
0 Udostępnień

Concrete Genie ukończone. The game has gone gold!

Jak donosi ekipa pracująca nad grą exclusive na PS4 Concrete Genie, prace nad jedną z najśliczniejszych produkcji na obecną generację konsoli są już na ukończeniu. O fakcie tym poinformowała urocza maskotka.

Idiom to go gold oznacza w branży gier, że dana gra jest już zakończona – programiści zakończyli kodowanie, a producentowi pozostaje nałożenie na projekt ostatnich poprawek oraz rozesłanie tytułu do dystrybutorów. Oznacza to, że data premiery Concrete Genie jest tym razem niezagrożona. Artystyczna gra typu indie, w której kierujemy ruchami chłopca potrafiącego ożywiać graffiti, ukaże się w październiku.

Gra długo przekładana, ale premiera gry już wkrótce

Oficjalna data premiery Concrete Genie wyznaczona została na 9 października 2019 roku. Dzieło Pixel Opus miało już mieć premierę przekładaną na wiosnę tego roku, więc do końca nie byliśmy pewni co do ostatnich zapowiedzi, ale ukończenie praca nad grą rozwiewa chyba wszelkie wątpliwości. Przypomnijmy więc sobie jak wyglądał najnowszy trailer Concrete Genie:

Gra studia Pixel Opus tworzona jest jako exclusive na PS4. Gry na wyłączność robione na zlecenie Sony są zazwyczaj co najmniej świetne, więc i tym razem powinniśmy mieć do czynienia z doskonałą przygodą. Tym bardziej, że Concrete Genie działać ma w służbie dobra – fabuła tytułu poruszać ma problem przemocy oraz znęcania się nad słabszymi.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments