Data premiery Cyberpunk 2077 ujawniona?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 18.02.2019, 9:57 Aktualizacja: 25.02.2020, 4:01
Na produkcję CD Projektu wyczekuje cały gamingowy świat, ale nie jest jeszcze znana nawet data premiery Cyberpunk 2077. Nic dziwnego więc, że niecierpliwi gracze starają się dostrzec jakiekolwiek zapowiedzi nawet w luźnych postach. Tym razem padło na walentynkową grafikę z Twittera deweloperów.
data premiery cyberpunk 2077
0 Udostępnień

Klasyk jeszcze przed dniem premiery

Chyba nikt nie spodziewa się, że Cyberpunk 2077 okazać może się czymś innym niż absolutnym hitem. Jeżeli jakaś gra zaatakuje Red Dead Redemption 2 w wyścigu po tytuł najlepszej gry obecnej generacji konsol, będzie to właśnie produkcja CD Projektu. Co przemawia za absolutną pewnością co do jakości tej gry prócz wiary w możliwości twórców Wiedźmina?

rozwoj postaci w cyberpunk 2077

Cóż, całkiem solidnym argumentem jest gameplay Cyberpunk 2077 zaprezentowany na zeszłorocznych targach Gamescom. Największe oczekiwania wiążą się jednak z podejściem CD Projektu. – Jedną z najważniejszych cech tej firmy zawsze była chęć pokazania branży gier jak powinno się działać. Chcemy zmieniać przemysł gier wideo. Chcemy mówić, że możemy robić gry inaczej, że nie musimy ich robić tak samo – czytaliśmy w wypowiedzi twórcy Cyberpunka 2077 na temat polityczności tworzonej gry. I wierzymy, że świat należy do zuchwałych!

Data premiery Cyberpunk 2077 walentynkową zagadką?

Niestety, wciąż nie jest znana data premiery Cyberpunk 2077. Powoduje to, że gracze doszukują się wskazówek nawet w najbardziej niewinnych postach. Tak stało się właśnie z walentynkowym obrazku od CD Projekt, na którym gracze doszukali się możliwych wskazówek co do ważnych tegorocznych terminów związanych z nowym dziełem.

Numer 69 ma być nie tylko zrozumiałą aluzją seksualną, ale również odniesieniem do 9 czerwca – to niedziela przed samymi targami E3, a w ten właśnie dzień wielu deweloperów zwołuje konferencje prasowe. 112, kolejna widoczna na grafice liczba, również ma być odzwierciedleniem istotnej daty związanej z premierą Cyberpunk 2077. Potencjalnie może być to więc 2 listopada, 1 grudnia, 12 stycznia lub 11 lutego.

Obstawiacie, że to wyobraźnia graczy, czy faktycznie CD Projekt wysyła nam jakiś sygnał?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments