Kolejny trailer Dragon Ball Z: Kakarot skupia się na fabule

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 7.01.2020, 14:00 Aktualizacja: 7.01.2021, 13:52
Do premiery Dragon Ball Z: Kakarot pozostały niecałe dwa tygodnie. Nowy trailer gry tworzonej przez studio Cyberconnect2 nieco odbiega od znanych nam już materiałów - oprócz prezentacji epickich walk skupia się również na warstwie fabularnej. Czego spodziewać się po nowej grze z uniwersum Smoczych Kul?
dragon ball z kakarot fabuła
0 Udostępnień

Tym razem więcej fabuły niż walk

Jak dotychczas twórcy nowej gry z uniwersum Smoczych Kul raczyli nas przede wszystkim obrazami z rozgrywki skupionej na walkach i innych piekielnie dynamicznych scenach (sprawdźcie tylko transformację Vegety!), ale tym razem przyszedł czas na uzupełnienie informacji o grze o garść szczegółów fabularnych.

Fabuła gry skupiać będzie się na historiach związanych z Frieze’em, Cellem oraz Buu, ale trailery Dragon Ball Z: Kakarot jasno wskazują, że liczba znaczących bohaterów oraz epickich starć pomiędzy nimi będzie o wiele większa. Dokładną skalę monumentalnych bitew poznamy w praktyce już niedługo.

Do premiery Dragon Ball Z: Kakarot coraz bliżej!

Premiera Dragon Ball Z: Kakarot zaplanowana jest na 17 stycznia 2019 roku. Gra wyjdzie na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Wydawcą osadzonego w otwartym świecie RPG akcji jest Bandai Namco, a za stworzenie tytułu odpowiada studio Cyberconnect2.

Zamierzacie przywołać wspomnienia dzieciństwa w nowej grze z uniwersum Dragon Ball? Doskonale w tej roli sprawdzą się również kolejne zeszyty recenzowanego przez nas Dragon Ball Super, czyli wydawanych od kwietnia przygód Goku w formie komiksowej.

Źródło: Game Informer. Grafika: Bandai Namco.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments