Dragon Ball Z Kakarot: transformacja Vegety!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 13.11.2019, 18:00 Aktualizacja: 13.11.2020, 16:51
Transformacja Vegety do formy Super Saiyan 2 to najnowsze potwierdzenie obietnic twórców Dragon Ball Z: Kakarot. Epickich scen będzie w tej grze co nie miara! Premiera produkcji zapowiedziana została na styczeń i nie możemy doczekać się tej feerii okrzyków, laserów oraz wybuchów.
dragon ball z kakarot
0 Udostępnień

Przemiana Vegety na najnowszym klipie z Dragon Ball Z Kakarot

Na najnowszym klipie z Dragon Ball Z Kakarot obserwować możemy transformację, jakiej poddaje się Vegeta. Formę Super Saiyan zmienia on w trakcie walki w Super Saiyan 2, co stanowi odwzorowanie legendarnej przemiany Vegety z kanonicznego DB. Również tam przyjął on formę SS2 podczas pojedynku z Fat Buu!

Wygląda na to, że zapowiedź epickich bitew z ostatniego trailera Dragon Ball Z Kakarot zostanie dowieziona! W produkcji studia Cyberconnect2 zaprezentowane zostaną między innymi walki takie jak Goku i Piccolo vs Raditz czy Goku vs Frieza. Pełne laserów, okrzyków oraz chaosu potyczki stanowią podstawę serii DB, więc jej entuzjaści powinni być charakterem rozgrywki zachwyceni. Czyżby przyszło nam trafić na bardziej ekscytujące Dragon Ball Xenoverse 2, które dostępne jest obecnie w darmowej formie choćby na PlayStation 4?

Kiedy premiera gry? Już w nowym roku

Premiera Dragon Ball Z: Kakarot zaplanowana jest na 17 stycznia 2020 roku. Produkcja studia Cyberconnect2 dystrybuowana na świecie przez Bandai Namco ukaże się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Będzie to typowa gra akcji, w której wynik walk zależeć będzie od opanowania zdolności bohatera oraz zręcznego posługiwania się nimi.

Jeżeli jesteście zainteresowani uniwersum Smoczych Kul, być może zainteresują was nasze ostatnie recenzje komiksów z tej serii. Na przestrzeni października i listopada omawialiśmy:

Miłej lektury i owocnego wyczekiwania na premierę Dragon Ball Z: Kakarot!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments