Everwild

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
everwild

Everwild

AkcjiSkradanki
Rare
2020
Microsoft

Nowa gra studia Rare, twórców szalenie popularnego Sea of Thieves, której akcja osadzona jest w pięknym baśniowym świecie. Choć domyślamy się, że może to być oparta na eksploracji gra akcji z elementami skradankowymi, jedyna jak na razie zapowiedź Everwild z X019 była pod tym i wieloma innymi względami bardzo enigmatyczna.

Akcja Everwild osadzona jest w baśniowym świecie, który nigdy nie stracił swojego naturalnego uroku. Wśród borów i jarów kryją się jednak również zagrożenia, gdyż dzika przyroda to nie tylko urocze sarenki oraz zapierające dech w piersiach pejzaże. W zaprezentowanych na chwilę obecną materiałach dominują wprawdzie miłe akcenty, ale trailer wyraźnie wskazuje też na element zagrożenia.

Na chwilę obecną trudno wyrokować o mechanice gry, lecz ujawnione przez studio Rare szczegóły wskazują na grę akcji z mocno zaznaczonymi elementami skradankowymi.

Everwild- wymagania sprzętowe

Nie znamy jeszcze wymagań sprzętowych Everwild w wersji PC.
Nie znamy jeszcze wymagań sprzętowych Everwild w wersji PC.

Games with Gold na wrzesień 2020. Kiedy poznamy tytuły gier?

Podajemy najważniejsze informacje na temat specjalnego abonamentu od Microsoft – Games with Gold i jego ofercie na wrzesień 2020 roku. Jakie gry czekają w ramach atrakcyjnego abonamentu?

PS Plus wrzesień 2020. Kiedy ogłoszenie gier?

Podajemy najważniejsze informacje na temat specjalnego abonamentu od Sony – PlayStation Plus i jego ofercie na wrzesień 2020 roku. Jakie gry czekają w ramach atrakcyjnego abonamentu?

Apex Legends: Dopalacz. 6. sezon battle royale za rogiem!

Zapowiadamy nadchodzący start Apex Legends: Sezon 6 – nowej odsłony popularnej strzelanki z trybem rozgrywki battle royale stworzonej przez Respawn Entertainment i wydanej przez Electronic Arts.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o