Everwild

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
everwild

Everwild

AkcjiSkradanki
Rare
2020
Microsoft

Nowa gra studia Rare, twórców szalenie popularnego Sea of Thieves, której akcja osadzona jest w pięknym baśniowym świecie. Choć domyślamy się, że może to być oparta na eksploracji gra akcji z elementami skradankowymi, jedyna jak na razie zapowiedź Everwild z X019 była pod tym i wieloma innymi względami bardzo enigmatyczna.

Akcja Everwild osadzona jest w baśniowym świecie, który nigdy nie stracił swojego naturalnego uroku. Wśród borów i jarów kryją się jednak również zagrożenia, gdyż dzika przyroda to nie tylko urocze sarenki oraz zapierające dech w piersiach pejzaże. W zaprezentowanych na chwilę obecną materiałach dominują wprawdzie miłe akcenty, ale trailer wyraźnie wskazuje też na element zagrożenia.

Na chwilę obecną trudno wyrokować o mechanice gry, lecz ujawnione przez studio Rare szczegóły wskazują na grę akcji z mocno zaznaczonymi elementami skradankowymi.

Everwild- wymagania sprzętowe

Nie znamy jeszcze wymagań sprzętowych Everwild w wersji PC.
Nie znamy jeszcze wymagań sprzętowych Everwild w wersji PC.

Assassin’s Creed Valhalla z potężnym wsparciem po premierze

Duże rozszerzenia do Valhalli pojawią się dopiero w 2021 roku, jednak jeszcze w grudniu zadebiutować ma dodatek poświęcony pogańskiemu świętu Jul.

Rozmowa dwóch Spider-Manów na nowym materiale ze Spider-Man: Miles Morales

Ciekawa funkcja w Spider-Man: Miles Morales pozwoli na rozmowę pomiędzy tytułowym bohaterem a Peterem Parkerem.

Zimowe rozszerzenie do The Sims 4 oficjalnie zapowiedziane

Zima w The Sims 4 zaczyna się nieco wcześniej niż w prawdziwym życiu. Już w listopadzie fani jeżdżenia na nartach czy snowboardzie będą mogli wybrać się na wirtualne stoki.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments