Far Cry: New Dawn

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
zapowiedź far cry 6

Far Cry: New Dawn

FPSStrzelanki
Ubisoft
14 lutego 2019
Ubisoft

Far Cry: New Dawn już niedługo zadebiutuje na komputerach osobistych, Xbox One i konsolach PS4. Tym razem gracze trafią do pełnego niebezpieczeństw postapokaliptycznego świata. Zapowiada się niesamowity klimat i świetna strzelanka.

Nowy Far Cry to postapo z lekkim przymrużeniem oka. Jeżeli nie jesteście purystami realizmu i nie będziecie sobie zadawać pytań, jakim cudem kilkanaście lat po wysadzeniu świat co najwyżej zmienił trochę kolor, to może być nieźle - piszemy w naszej recenzji Far Cry: New Dawn.

Nową przygodę rozpoczynamy po wydarzeniach z Far Cry 5. Minęło już 17 lat od wojny atomowej, która rozwaliła Amerykę Północną. Zima zdążyła ustąpić i nadszedł czas wielkiej wiosny. Jednak to nie koniec kłopotów, bo gracze, którzy wcielą się w samodzielnie stworzonych bohaterów będą musieli walczyć z Highwaymen, czyli groźną bandą pod przywództwem złych bliźniaczek - Mickey oraz Lou. Jak to w klimatach post apo bywa, znów w obliczu wielkiej tragedii największym zagrożeniem okaże się być drugi człowiek. To pierwszy raz w historii tego cyklu, kiedy twórcy zdecydowali się na stworzenie bezpośredniej kontynuacji poprzedniej części gry.

Far Cry: New Dawn to emocjonująca strzelanka z otwartym światem. Można się w nim poruszać na piechotę lub sterując pojazdem. Obszar, który jest dostępny dla graczy obejmuje tylko część mapy z piątej części gry (ma to wytłumaczenie fabularne - na pozostałych obszarach wciąż utrzymuje się radiacja). Gracze poza zadaniami fabularnymi mogą wykonywać różnego rodzaju misje poboczne i opcjonalne aktywności. W Far Cry możemy nawet zwiedzić inne rejony Ameryki Północnej, wybierając się do niej na pokładzie helikoptera. Nie będzie to jednak wycieczka turystyczna, tylko kolejna walka z wrogami. W tym świecie pełno jest niebezpieczeństwa, a każde przypadkowe spotkanie może zakończyć się naszą śmiercią. Ale kto mówił, że w świecie, który już nie powinien istnieć będzie łatwo?

Far Cry: New Dawn- wymagania sprzętowe

  • System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8.1 lub Windows 10.
  • Dysk twardy: 30 GB wolnego miejsca.
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 670 lub AMD Radeon R9 270X.
  • Procesor: Intel Core i5-2400 lub AMD FX-6350.
  • Pamięć RAM: 8 GB.
  • System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8.1 lub Windows 10.
  • Dysk twardy: 30 GB wolnego miejsca.
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 970 lub AMD Radeon R9 290X.
  • Procesor: Intel Core i7-4790 lub AMD Ryzen 5 1600.
  • Pamięć RAM: 8 GB.

Doom Eternal: legendarny FPS powróci w marcu. Co wiemy na temat przesuniętej premiery?

W niniejszym artykule podajemy najważniejsze informacje na temat zaplanowaną na 20. marca premiery Doom Eternal – klasycznej strzelanki i kontynuacji Dooma z 2016 roku.

Pokemon GO: data Community Day w lutym 2020 już znana. Pokemona wybierzemy sami!

Rozczarowywały was pokemony dostępne w ostatnich Dniach Społeczności w Pokemon GO? Data Community Day w lutym 2020 jest już znana, a wyboru nagrody dokonacie tym razem sami!

Xbox Series X – wyciekło zdjęcie prototypu konsoli

Zdjęcia Xbox Series X już są! Nie pochodzą co prawda z oficjalnego źródła, ale są prawdziwe. Czego można się z nich dowiedzieć?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o