FIFA 20 FUT: Jamie Vardy POTM najbardziej opłacalnym graczem w historii SBC?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 12.11.2019, 14:11 Aktualizacja: 2.12.2020, 18:25
Karta Jamie Vardy POTM przyznawana w ramach trwającego SBC o gracza miesiąca ligi angielskiej może być jedną z najbardziej opłacalnych kart w historii trybu FUT. Rynek w FIFA 20 został lekko zachwiany i nic dziwnego - tak dobrego zawodnika zdobędziemy za mniej niż 30k monet.
fifa 20 fut - karta jamie vardy player of the month
6 Udostępnień

Jamie Vardy POTM – najbardziej opłacalny Squad Battle Challenge

Czy doczekaliśmy się własnie najbardziej opłacalnego Squad Battle Challenge w historii? Gracz miesiąca Premier League, od kilku sezonów stanowiący świetny wybór wśród graczy ze średniej półki cenowej, doczekał się właśnie niesamowitej karty Player of the Month. Jamie Vardy w wersji POTM jest wychwalany pod niebiosa z dwóch powodów. Solidne statystyki są jednak niczym w porównaniu do niewielkiej ceny tej karty.

Przypomnijmy, że tytuł gracza miesiąca ligi angielskiej w październiku otrzymany został przez napastnika za strzelenie czterech bramek (w tym jednego hat-tricka) w trzech spotkaniach Premier League. Jamie Vardy znajduje się ponadto z dziesięcioma bramkami na szczycie listy strzelców.

SBC o kartę Jamie Vardy POTM

Wyzwanie Budowania Składu, w którym zdobyć możemy najsilniejszą jak dotąd w FIFA 20 FUT wersję brytyjskiego napastnika, nie ma zbyt wygórowanych wymagań. Aby dostać kartę Jamie Vardy Player of the Month należy wymienić skład z:

  • 11 graczami,
  • co najmniej jednym zawodnikiem z Premier League
  • minimalną oceną składu na poziomie 83,
  • minimalnym zgraniem 75.

Na zdobycie tak świetnego napastnika potrzeba co najwyżej trzydziestu tysięcy monet, więc jest on w zasięgu sporej liczby graczy. Spowodowało to nawet pewne załamanie na rynku – gracze masowo pozbywają się innych ofensywnych i drogich zawodników z Ligi Angielskiej, gdyż na spokojnie zastąpić może ich tania karta Jamie Vardy POTM, a pieniądze przeznaczone zostaną na wzmocnienie innych pozycji.

Karty specjalne w trybie FUT w FIFA 20

Staramy się trzymać rękę na pulsie jeżeli chodzi o zawodników dorzucanych do trybu FUT w FIFA 20 w ramach regularnych eventów oraz specjalnych okazji. Oto ich lista z podziałem na poszczególne okazje.

Team of the Week:

Flashback:

End of an Era:

UCL:

POTM:

Eventy specjalne:

Karty Ikon:

Źródło: Balls.ie. Grafika: EA Sports.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments