Fioletowy Xbox One S dla fanów Fortnite’a

Michał Małysa Sprzęt Publikacja: 18.05.2019, 14:00 Aktualizacja: 18.05.2020, 4:08
Choć Fortnite jest strzelanką w pełni darmową, najwięksi fani tej gry potrafią wydać na kosmetyczne dodatki do niej naprawdę ciężkie pieniądze. Kolejną okazję do wyciągnięcia portfela da im niedługo Microsoft, który wprowadzi na rynek tematyczną wersję swojej konsoli – fioletowy Xbox One S.
xbox game pass
4 Udostępnień

Grafika promocyjna fioletowego Xbox One S z Fortnite’em

Jeżeli lubicie darmowe strzelanki battle royale i nie przerzuciliście się jeszcze na PUBG lub Apex Legends, z pewnością pykacie od czasu do czasu w Fortnite. Dla największych fanów sieciowego shootera z totalnie luźnym klimatem przygotowana została przez Microsoft niespodzianka – fioletowy Xbox One S. Jak donosi serwis Dexerto, grafika promocyjna nowego produktu wyciekła od sprzedawców w Stanach Zjednoczonych.

fioletowy xbox one s fortnite

Amerykanie zapłacą za fioletową edycję Xbox One S 299$. Gdy tylko konsola ukaże się w Polsce, z pewnością poinformujemy o jej lokalnej cenie. Tymczasem potwierdzić możemy tylko zawartość samego produktu. Oprócz fioletowej konsoli i pasującego do niej kolorystycznie pada, w zestawie znajdą się również cyfrowe dodatki. Wśród nich warto wymienić bronie, skiny oraz walutę do wykorzystania w grze, a także miesięczna subskrypcja Live Gold, Xbox Game Pass oraz EA Access (która to usługa nota bene pojawi się niedługo również na PlayStation).

 

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments