Fortnite i Borderlands 3 pójdą pod rękę. Co się szykuje?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 27.08.2019, 13:00 Aktualizacja: 27.08.2020, 12:13
Dołączenie Borderlands 3 do długiej listy produkcji sprzedawanych cyfrowo wyłącznie przez Epic Games Store jest może utrapieniem dla części graczy, ale niesie za sobą też pozytywne skutki. Jednym z nich jest zapowiedziana właśnie kolaboracja Fortnite x Borderlands 3.
borderlands 3 we wspolpracy z fortnite
0 Udostępnień

Kolaboracja Fornite i Borderlands 3

Już niedługo spodziewać powinniśmy się jakiejś ciekawe kolaboracji pomiędzy Fortnite a Borderlands 3. Zapowiedziana została ona na oficjalnym Twitterze popularnej gry battle royale, która nie stroni od ciekawych współprac z innymi markami. Na Zagrano pisaliśmy między innymi o portalach do świata Stranger Things czy reklamie Nike w Fortnite.

Stojące za Fortnite Epic Games ma z twórcami rozrywkowej serii strzelanek dobre stosunki, za co Gearbox Software oberwało już swoje od fanów. Gracze Borderlands 3 przygotowali zemstę za dołączenie nowej odsłony do grona produkcji sprzedawanych w formie cyfrowej wyłącznie w Epic Games Store, jednak po kilku miesiącach afera rozpłynęła się w powietrzu. Ponownie było zresztą z zamieszaniem z wykorzystaniem przez Borderlands 3 DRM Denuvo.

Premiera Borderlands 3 już niedługo. Kiedy dokładniej?

Kolaboracja Fortnite i Borderlands 3 związana jest z zapowiadaną od dawna premierą trzeciej odsłony wybuchowych loot shooterów. Data wyjścia Borderlands 3 ustalona została na piątek 13 września 2019 roku. Gra ukaże się wówczas na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Niestety, twórcy nie przewidzieli w dzień premiery możliwości rozgrywki międzyplatformowej, ale ponoć mają to w planach.

Czekacie na premierę Borderlands 3 i zamierzacie spędzić w wystrzałowym świecie gry cały weekend? Przygotowania możecie zacząć od naszego krótkiego przeglądu trzech nowych planet z gry: Edenu-6, Athenas oraz pokazanej na świetnych screenach Promethei.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments