Fortnite: turniej wędkarski już w ten weekend!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 22.11.2019, 14:00 Aktualizacja: 22.11.2020, 11:32
Wygląda na to, że w przedłużonym ze względu na święta Rozdziale 1 Sezonie 2 w Fortnite nie będziemy mogli narzekać na nudę. Strzelanka battle royale nieustannie nas czymś zaskakuje, a tym razem zdziwienie graczy wywołał weekendowy event. Czy turniej wędkarski w Fortnite to dobry pomysł?
fortnite turniej wedkarski
0 Udostępnień

Turniej wędkarski w Fortnite

Wydłużony Rozdział 2 Sezon 1 w Fortnite wypełniony jest ciekawymi atrakcjami, z których słynie najpopularniejsza na świecie strzelanka typu battle royale. Najnowszy związany jest z jedną z aktywności, wokół których zbudowane zostały pierwsze chwile z odświeżoną wersją gry. Już 22 lipca wystartuje nowy event, którego to nazwa do Fishing Frenzy. Jak możecie się domyśleć, chodzi w nim o wędkowanie.

fortnite turniej wedkarski

Gracze z każdego regionu, którzy w trakcie rozgrywki złowią najwięcej ryb w pojedynczym meczu, otrzymają tytuł Top Angler oraz trofeum w kształcie lamy realnych rozmiarów. Te same przedstawienia oraz pomniejsze tytuły trafią również do graczy Fortnite, którzy zbiorą najwięcej ryb każdego typu. Należą do nich:

  • Small Fry,
  • Floppers,
  • Slurpfish.

Jak wygrać turniej wędkarski w Fortnite i zdobyć nagrody?

Aby wystartować w turnieju wędkarskim w Fortnite, wystarczy tylko i wyłącznie wybrać wędkę w czasie rozgrywki  w podstawowych trybach (Solos, Duos, Squads) i łowić nią maksymalnie dużo ryb. Epic Games ostrzega, aby nie korzystać przy tym z  karabinu-harpuna, który również nadaje się do wybierania z wody pływających żyjątek. Ryby złowione w ten sposób nie będą brane pod uwagę przy przeliczaniu naszego wyniku.

fortnite turniej wedkarski

Jakie nagrody wygrać możemy w turnieju wędkarskim w Fortnite? Oprócz lam rzeczywistych rozmiarów oraz rang za bycie mistrzem w poszczególnych kategoriach, twórcy gry obiecują sprej Play to Win dla każdego uczestnika zawodów oraz Bottom Dweller Pickaxe dla każdego konkursowicza, któremu uda złowić się rybę Mythic Goldfish.

Event wędkarski w Fortnite potrwa do niedzielnego wieczora.

Źródło: Epic Games. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments