Fortnite: update 12.30 dostępny. Jakie zmiany przyniósł?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 31.03.2020, 18:23 Aktualizacja: 31.03.2021, 18:23
Najnowszy update Fortnite oznaczony numerem 12.30 dostępny jest do ściągnięcia na wszystkie platformy od 31 marca. Ważyć może nawet do 3.19 GB i naprawi kilka błędów, które mogły uprzykrzać rozgrywkę nielicznym graczom. Wraz z aktualizacją ruszy także ciekawy event w trybie kreatywnym.
fortnite update 12.30
0 Udostępnień

Od 31 marca dostępny jest update 12.30 w Fortnite

Dostępny jest już update 12.30 w Fortnite. Ściągnąć mogą go gracze ze wszystkich platform: PlayStation 4, Xbox One, PC, iOS, Android oraz Nintendo Switch. W zależności od platformy ważyć może on od 1.8 GB do 3.19 GB. W normalnych warunkach nie byłoby to zbyt wielkim obciążeniem, ale ze względu na przeciążenia sieci spowodowane wymogiem pracy zdalnej w wielu branżach oraz zwiększoną popularnością cyfrowych form rozgrywki, w przypadku wielu platform prędkość pobierania może być odgórnie ograniczana.

Co przyniosła najnowsza aktualizacja Fortnite?

Na poważniejsze zmiany poczekać będziemy musieli na początek 3 sezonu w 2 rozdziale Fortnite. Nie oznacza to oczywiście, że gracze najpopularniejszej strzelanki battle royale będą narzekali na nudę. W ramach aktualizacji 12.30 przede wszystkim ruszy wydarzenie #FNGoTime. – To skierowane do wszystkich twórców otwarte wyzwanie do zaprojektowania szybkich, dobrych gier w trybie kreatywnym. Zaangażować się mogą również artyści! To świetna okazja do wyróżnienia waszej twórczości w grze lub na kanałach społecznościowych Fortnite – zapowiada Epic Games.

A jakie ciekawsze pomniejsze zmiany z update’u 12.30 w Fornite warto wymienić? To między innymi:

  • naprawienie problemu, przez które pułapki raniące aktywowały się i likwidowały graczy, którzy znajdowali się poza nimi, a także błędu uniemożliwiającego graczom przełączanie broni przy użyciu przypisanych klawiszy,
  • naprawienie błędu, przez który karabin-harpun nie zawsze zbierał loot,
  • sprawienie, że Deadpool Plunger jest widzialny we wszystkich formatach obrazu.

Pełna lista zmian dostępna jest na oficjalnej stronie Fortnite.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments