Gameplay Nioh 2 – dwie godziny z wczesną wersją gry

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 24.05.2019, 15:00 Aktualizacja: 24.05.2019, 15:00
Pierwsza część wzorowanej na hitach FromSoftware gry Team Ninja okazała się sporym sukcesem. Dwa lata po jej premierze ruszają testy wersji alfa NiOh 2. Gameplay uwieczniony na dzisiejszym materiale nagrany został przez jednego z graczy wytypowanych do testów. Czy tytuł ten ma potencjał?
gameplay nioh 2
10 Udostępnień

Testy wersji alfa potrwają do 2 czerwca

Właśnie ruszyły testy wersji alfa Nioh 2. Zapowiedziany na ubiegłorocznym E3 tytuł będzie bezpośrednim sequelem przeboju z 2017 roku. Produkcji Ninja Team najbliżej gatunkowo jest chociażby do wydanego niedawno Sekiro: Shadows Die Twice – nadal będzie to gra nastawiona w 99% na ekstremalnie trudne walki. Doskonały medialny odbiór wyśrubowanego poziomu trudności wspomnianego już Sekiro sprawić może, iż twórcy Nioh nie będą się pod tym względem w ogóle hamować.

nioh 2 trailer

Jak napisali twórcy gry na Twitterze, „niektórzy użytkownicy PS4 są zaproszeni do wzięcia udziału w zamkniętej alfie NiOh 2, aby pomóc w zebraniu feedbacku na potrzeby produkcji”. Testy wersji alfa trwały będą od dziś do 2 czerwca, jednak już teraz zobaczyć możemy w sieci pierwszy gameplay Nioh 2 we wczesnej wersji.

Dwie godziny gameplayu Nioh 2 w wersji alfa

Pierwsze nagranie gameplayu Nioh 2 w wersji alfa wypłynęło na powierzchnię za pośrednictwem kanału cerealkillerzat na Twitchu. Zanim zagłębiamy się w soczystą zabawę, mamy okazję zapoznać się z zupełnie nowym dla serii kreatorem postaci.

Produkcja studia Team Ninja ukaże się na pewno na PlayStation 4, a być może również w wersji PC, podobnie jak pierwsza część. Niestety, na dzień dzisiejszy nie jest jeszcze znana data premiery Nioh 2. Miejmy nadzieję, że poznamy ją już wkrótce!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments