Garfield Kart Furious Racing. Kot zje lazanię za kierownicą!

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 31.07.2019, 18:00 Aktualizacja: 31.07.2020, 14:45
Garfield Kart Furious Racing, którego premierę ogłoszono na 7 listopada, to kolejna gra w konwencji kreskówkowych wyścigów. Od konkurencji odróżni ją fakt, że przedstawi najbardziej leniwego kota świata - a dla wielu fanów będzie to sygnał wystarczająco wyraźny, aby udać się do sklepów!
garfield kart furious racing
3 Udostępnień

Już w listopadzie premiera Garfield Kart Furious Racing

To kolejna w tym roku produkcja, która odtwarzała będzie znany i lubiany szczególnie przez młodszych graczy motyw kreskówkowych wyścigów. Po Team Sonic Racing oraz Crash Team Racing Nitro Fueled przyjdzie czas na premierę Garfield Kart Furious Racing. Gra zapowiedziana została przez wydawcę na 7 listopada.

Ostatnio Garfield z koszmarów przerażał nas jako mem o rosnącej popularności, teraz powróci do swojej naturalnej postaci poczciwego i lubianego przez odbiorców kota. Z tą jednak różnicą, że lazanię zje za kierownicą. Czy to zdrowe? Niekoniecznie, ale z pewnością pełne funu, o czym świadczyło dobre przyjęcie przez graczy poprzedniej odsłony Garfield Kart z 2013 roku.

Garfield Kart Furious Racing raczej nie zaskoczy

Trudno spodziewać się, aby premiera Garfield Kart Furious Racing mogło nas czymkolwiek zaskoczyć. Będzie to kolejna produkcja w stylu chociażby recenzowanego przez Zagrano Team Sonic Racing, czyli kreskówkowej ścigałki pełnej dopałek i szalonych motywów. Najlepiej świadczy o tym opis Garfield Kart Furious Racing na Steamie.

Wybierz swoją postać i gokarta bazując na ich charakterystykach oraz swoim stylu jazdy, wyrusz jako pierwszy z linii startu i panuj nad poślizgami, aby wyprzedzić przeciwników. Używaj szalonych bonusów takich jak Poduszka czy Magiczna Różdżka, aby zyskać przewagę i dotrzeć jako pierwszy na metę. Jesteś leniem jak Garfield? Skorzystaj ze skrótów, aby wyprzedź innych kierowców dzięki Sprężynie. Ścigaj się z przyjaciółmi w trybie lokalnym lub przez sieć w gronie maksymalnie ośmiu graczy na szesnastu ikonicznych trasach z całego świata Garfielda!

Garfield Kart Furious Racing ukaże się 5 listopada w Stanach Zjednoczonych, a na całym świecie dwa dni później. Za wydaniem produkcji studia Artefacts Studios stoi firma Microids. W grę zagramy na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments