HBO GO we wrześniu 2019 – nowe seriale i kontynuacje

Michał Małysa Seriale Publikacja: 28.08.2019, 11:30 Aktualizacja: 28.08.2020, 10:53
Interesują was serialowe nowości? Zapraszamy zatem do podsumowania oferty nowych seriali HBO GO oraz kontynuacji starszych serii, które pojawią się w ofercie platformy we wrześniu 2019. Czy Turbulencje albo Świątynia będą tak fajne jak Czarnobyl czy Na cały głos z ostatnich miesięcy?
turbulencje - nowe seriale hbo go we wrzesniu
5 Udostępnień

Nowe seriale HBO GO we wrześniu 2019

Pod względem nowych seriali HBO GO wrzesień 2019 nie będzie wybitnie obfitym okresem. Na platformę trafią tylko trzy nowe produkcje. Dwie z nich pojawią się na samym początku miesiąca, trzecia dołączy w połowie.

Dorwać Małego I-II (Get Shorty I-II) – 1 września

Serial przedstawiający perypetie płatnego zabójcy, który chce zostać hollywoodzkim producentem. Luźna adaptacja powieści Elmore’a Leonarda. Chris O’Dowd oraz Ray Romano w rolach głównych, dwa sezony w całości.

Turbulencje (Manifest) – 1 września

Pełen tajemnic serial obyczajowy o pasażerach, którzy po wylądowaniu dowiadują się, że ich z pozoru kilkugodzinny lot tak naprawdę trwał ponad pięć lat. Od razu cały sezon.

Świątynia (Temple) – 13 września

Po osobistej tragedii utalentowany chirurg Daniel, wraz ze swoim partnerem Lee, postanawia założyć podziemną klinikę znajdującą się w tunelach pod Londynem i podejmuje się tam leczenia przestępców, nielegalnych imigrantów i rozmaitych dziwaków, którzy nie chcą korzystać z publicznej opieki medycznej. Mark Strong w roli głównej, obok niego występuje także Carice van Houten. Od razu cały sezon.

Kolejne sezony seriali HBO GO we wrześniu 2019

We wrześniu 2019 pojawią się w HBO GO także kolejne sezony popularnych seriali.

 • Kroniki Times Square III (The Deuce III) – trzeci, finałowy sezon serialu HBO z Jamesem Franco oraz Maggie Gyllenhaal o początkach i rozkwicie wartej wiele miliardów dolarów branży pornograficznej, a także jej wpływu na amerykańską kulturę. Produkcja stworzona przez George’a Pelecanosa i Davida Simona. Premiera 10 września.
 • Pokój 104 III (Room 104 III) – trzeci sezon antologii produkcji HBO, będącej oryginalną opowieścią o typowym amerykańskim pokoju hotelowym i jego zmieniających się co noc gościach. Premiera 14 września.
 • Młody Sheldon III (Young Sheldon III) – trzeci sezon serialu o perypetiach dorastającego Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów kultowego serialu Teoria wielkiego podrywu. Premiera 27 września.

Kolejne odcinki seriali HBO GO we wrześniu 2019

We wrześniu 2019 kontynuowane będą również seriale HBO GO, które nie pojawiają się natychmiast całymi sezonami, lecz dodawane są odcinek po odcinku każdego tygodnia.

 • A Black Lady Sketch Show – składający się ze skeczów serial komediowy produkcji HBO, który w niezwykle oryginalny sposób opowiada o perypetiach kilku kobiet. W każdym odcinku produkcji pojawia się wiele gwiazd i celebrytów. 7 września odcinek finałowy.
 • Snowfall III – trzeci sezon serialu obyczajowego opowiadającego o narkotykowej epidemii, która paraliżowała życie Los Angeles w latach osiemdziesiątych i miała ogromny wpływ na kulturę miasta. 12 września odcinek finałowy.
 • Przybysze (Beforeigners) najnowsza i jednocześnie pierwsza norweska produkcja oryginalna HBO Europe; satyryczny serial science fiction, którego akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Nicolai Cleve Broch i Krista Kosonen w rolach głównych. 25 września odcinek finałowy.
 • Sukcesja II (Succession II) – drugi sezon serialu HBO o władzy, polityce, pieniądzach i walce o wpływy. Produkcja przedstawia historię amerykańskiej rodziny kontrolującej Waystar Royco, jedną z największych korporacji mediowych na świecie.
 • Nasi chłopcy (Our Boys) oparty na faktach, dziesięcioodcinkowy serial obyczajowy HBO przedstawiający wydarzenia, które doprowadziły do wybuchu konfliktu w Strefie Gazy Trailer.
 • Prawi Gemstonowie (The Righteous Gemstones) nowy serial komediowy HBO opowiadający historię światowej sławy rodziny teleewangelistów o długiej tradycji dewiacji i niepohamowanej chciwości – wszystko oczywiście w imię wyższych wartości. Danny McBride, John Goodman, Edi Patterson i Adam Devine w rolach głównych.
 • Gracze V (Ballers V) – piąty sezon nakręconego z rozmachem serialu HBO, opowiadającego o ekscytującym życiu byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego.
 • The Affair V – piąty, finałowy sezon serialu opowiadającego o konsekwencjach romansu żonatego pisarza z zamężną kelnerką.
 • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem VI (Last Week Tonight with John Oliver VI) – szósty sezon pełnego ironii i sarkazmu show, którego gospodarzem jest John Oliver. Nowe odcinki dodawane będą po godzinie 20:00.
 • Pico da Neblina – serial produkcji HBO Latin America; kiedy w Brazylii zalegalizowana zostaje marihuana, młody chłopak postanawia porzucić dotychczasowe życie dilera i zająć się jej legalną sprzedażą. Nowe odcinki dodawane będą po godzinie 09:00.
Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments