Life is Strange 2: trailer całego sezonu już w sieci!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 27.11.2019, 15:00 Aktualizacja: 27.11.2020, 14:59
Na 3 grudnia zapowiedziana została premiera piątego, finałowego odcinka Life is Strange 2. Obecny sezon strasznie się dłuży, więc wydanie kompletnej edycji, również w wersji fizycznej, można skwitować słowami "nareszcie". A kto wie, może zagranie we wszystkie pięć odcinków zmieni naszą opinię na temat produkcji?
Life is Strange 2. Epizod 4 Faith
8 Udostępnień

Trailer całego sezonu Life is Strange 2

Dontnod Entertainment po ogłoszeniu informacji na temat kolejnego projektu na konferencji X019 (będzie to narracyjna gra Tell Me Why) musi jeszcze dokończyć trwający właśnie sezon Life is Strange 2. Poznajemy w nim historię braci Diaz, którzy po nieszczęśliwej śmierci ich ojca uciekać muszą przez terytorium Stanów Zjednoczonych w kierunku rodzinnego miasteczka w Meksyku.

W sieci właśnie pojawił się trailer finału Life is Strange 2.

Premiera piątego odcinka to okazja do kupienia wersji pudełkowej

Pierwsze cztery odcinki Life is Strange 2 ukazały się już na rynku w wersji cyfrowej. Zakupić mogli je dotychczas posiadacze PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Piąty i finałowy odcinek będzie okazją do kupienia kompletnej edycji gry także w formie fizycznej: w Europie od 3 grudnia 2019, a w Stanach Zjednoczonych od 4 lutego 2020 roku. Czy warto to uczynić? Cóż, nasze oceny mocno zmieniały się na przestrzeni całego sezonu:

Nie możemy doczekać się ponownego przejścia całej gry wraz z promowanym na trailerze odcinkiem. Może to zmieni nasze niepochlebne zdanie co do poziomu Life is Strange 2?

Źródło: Gaming Bolt. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments