Marvel’s Avengers: Iron Man przedstawiony na zwiastunie

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 16.09.2019, 14:30 Aktualizacja: 16.09.2020, 14:30
Premiera gry Marvel's Avengers dopiero w maju przyszłego roku (pokrywała będzie się z kinowymi przygodami Czarnej Wdowy), ale twórcy produkcji rozpoczęli już prezentacje głównych bohaterów. Po Hulku i Kapitanie Ameryce przyszedł czas na Iron Mana. Tak wygląda w grze Tony Stark.
marvel's avengers iron man zwiastun
10 Udostępnień

Zwiastun Marvel’s Avengers z Iron Manem

Po zwiastunie Marvel’s Avengers z Hulkiem twórcy gry przedstawiają kolejną postać. Tym razem światła reflektorów padły na Tony’ego Starka, wynalazcę i filantropa, który w celu zwalczania złoczyńców ubiera supernowoczesny egzoszkielet wspomagany i zwalcza ich przy pomocy swoich wynalazków oraz genialnego intelektu. Oprócz prezentacji postaci w zwiastunie znalazło się również miejsce na symboliczną dawkę rozgrywki. Znacznie więcej znajdziecie jej w gameplayu Marvel’s Avengers z targów Gamescom 2019.

Za wykreowanie postaci Iron Mana odpowiadają scenarzyści Stan Lee oraz Larry Lieber, a jego postać jako pierwsi narysowali Don Heck i Jack Kirby. Podobnie jak w komiksach Marvela, także w grze Iron-Man jest kluczową postacią Avengersów – grupy superbohaterów, wśród których znajdują się również Czarna Wdowa, Thor, Hulk i Kapitan Ameryka. Przygody właśnie tej piątki odtwarzać będzie gra produkowana przez Crystal Dynamics i wydawana przez Square Enix.

Premiera gry w maju 2020 roku

Data premiery Marvel’s Avengers to 15 maja 2020 roku, czyli dwa tygodnie po zapowiedzianej na Comic-Conie 2019 w San Diego premierze filmu Black Widow. Produkcja wyjdzie wówczas na PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Google Stadia. Będzie to typowa gra akcji, w której główny nacisk położony zostanie na zręcznościowe walki. Za zróżnicowanie rozgrywki odpowiadać ma paleta pięciorga postaci, które charakteryzowały się będą odmiennym stylem walki i działania.

Oprócz standardowego dla gier tego typu trybu dla pojedynczego gracza, w Marvel’s Avengers zagramy również w kilka osób. Twórcy obiecują bowiem wieloosobowy tryb kooperacyjny, w którym cztery osoby zagrać będą mogły do spółki w specjalnie przeznaczonych do tego celu misjach.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments