Modern Warfare z battle royale na 200 graczy?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 3.07.2019, 11:00 Aktualizacja: 3.07.2020, 12:07
Do premiery nowej odsłony serii Call of Duty pozostało kilka miesięcy, a wysoki poziom ubiegłorocznego Black Ops 4 nakazuje podchodzić do produkcji ze sporym optymizmem. Czy to właśnie tryb battle royale w Modern Warfare odpowiadał będzie za powtórzenie sukcesu poprzednika?
screeny z call of duty modern warfare
8 Udostępnień

Co wiemy o nowym Call of Duty?

Data premiery oraz trailer Call of Duty: Modern Warfare opublikowane zostały jeszcze w maju. Gra planowana jest na 25 października i choć nie znamy jeszcze dokładnych szczegółów na temat samej rozgrywki, niezwykle obiecująco zapowiada się oprawa graficzna powstającego tytułu. Oglądać mogliśmy ją na pierwszych screenach, a także podziwiać w gameplayu:

Ubiegłoroczna odsłona CoD-a całkowicie zmiażdżyła największego konkurenta, niedopracowanego i pospiesznie wydawanego Battlefielda V. Istnieje całkiem sensowne przekonanie, że za rekordową sprzedaż Black Ops 4 odpowiadało skupienie się na niezwykle popularnym ostatnimi czasy trybie battle royale. Modern Warfare również będzie go miał. Najnowsze plotki sugerują, że przybrać może olbrzymie rozmiary.

Modern Warfare z battle royale na 200 graczy?

Plotki dotyczące trybu battle royale w Modern Warfare pochodzą z kanału TheGamingRevolution, który w przeszłości ujawniał już rzetelne i potwierdzane później informacje chociażby o Call of Duty: Black Ops 4. Jakimi elementami charakteryzować ma się szalenie popularny tryb w nowej odsłonie CoD-a?

  • W trybie battle royale w Modern Warfare rywalizować będzie mogło nawet dwustu graczy, czyli dwa razy więcej niż wynosi tradycyjna dla tego trybu liczba zawodników.
  • Aby pomieścić taką liczbę graczy, mapa rozgrywki ma być do trzech razy większa niż ta z trybu Blackout w Black Ops 4.

screeny z call of duty modern warfare

  • Za ograniczanie rozmiaru mapy wraz z upływającym czasem gry odpowiadać będzie trujący gaz.
  • Powrócić mają doskonale rozpoznawalne elementy serii MW takie jak Pave Low, Juggernaut czy taktyczna broń nuklearna.

Fani battle royale w Modern Warfare nie odnajdą zapewne żadnych nowatorskich doświadczeń, ale plotki sugerują, iż dotychczasowe wrażenia mogą zostać po prostu zmultiplikowane. A kto nie lubi więcej i lepiej?

Źródło: Game Rant. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments