Nioh 2: beta na PS4 już w ten weekend. Zagramy jak w demo!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 26.02.2020, 16:05 Aktualizacja: 26.02.2020, 16:05
Nie jesteście przekonani co do pomysłu zakupu Nioh 2 w przedsprzedaży albo w dniu premiery? Chociaż twórcy nie planują udostępnić wersji demo, przetestować grę możemy w ramach otwartej bety Nioh 2. Kiedy będzie miała miejsce? Fani przebojowych gier akcji powinni przygotować się na najbliższy weekend wyjęty z życia!
nioh 2 otwarta beta
10 Udostępnień

W weekend zagramy w Nioh 2 za darmo jak w demo

Gracze uczestniczą w tworzeniu produkcji Team Ninja od najwcześniejszych faz, a dwa tygodnie przed premierą Nioh 2 będą mieli okazję pomóc w nakładaniu na grę ostatnich szlifów. Chociaż twórcy nie przewidzieli możliwości zagrania w demo produkcji, aby pomóc graczom w podjęciu decyzji o kupnie tytułu lub odpuszczeniu go sobie, w formie tej zadziała ostatnia otwarta beta przed ukazaniem się Nioh 2 na rynku.

Na kiedy zaplanowana została otwarta beta Nioh 2? Demo w tej właśnie formie dostępne będzie od od 28 lutego do 2 marca pod nazwą Last Chance Trial. Od poprzednich wersji testowych (spora otwarta beta Nioh 2 miała miejsce w listopadzie) różniła będzie się trzema nowymi misjami na Górze Tenno oraz szerszym wachlarzem dostępnych umiejętności (w tym przyzwanie opiekuńczego yokai) i mechanik do wypróbowania.

Szczególnie warty uwagi może być kreator postaci, gdyż czas poświęcony na jego zgłębienie zaowocuje po zakupieniu gry. Stworzoną w becie postać będziemy mogli eksportować do pełnej wersji Nioh 2.

Do wzięcia udziału w otwartej becie nie jest potrzebne PS Plus

Jak zazwyczaj przy okazji tego typu zapowiedzi, wielu graczy dopytuje, czy do skorzystania z otwartej bety Nioh 2 potrzebna jest aktywna subskrypcja PlayStation Plus. Opłacanie abonamentu wymagane jest do grania w gry na PS4 przez sieć, jednak w przypadku tego swoistego demo Nioh 2 nie musimy sięgać do kieszeni. W otwartych testach produkcji Team Ninja dostęp do PS Plus nie jest konieczny.

Nioh 2 na PC?

Sequel całkiem niezłej produkcji wzorowanej na klasycznych grach akcji studia From Software ukaże się na rynku 13 marca. Chociaż premiera zaplanowana jest jak na razie wyłącznie na konsolę PlayStation 4, podobnie jak w przypadku pierwszej odsłony serii liczyć możemy na pojawienie się Nioh 2 na PC. Kiedy to nastąpi? Chociaż nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia daty premiery przez Team Ninja, powszechnie uznaje się za nią listopad tego roku.

Grafika: Team Ninja.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments