Patch 1.2 do Cyberpunk 2077. Ogromna lista zmian okraszona brakiem daty wydania

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 29.03.2021, 12:56 Aktualizacja: 29.03.2022, 12:56
Wygląda na to, że CD Projekt wziął sobie do serca krytykę graczy z poprzedniego tygodnia i zamiast efektowności postawiono na konkrety. Na stronie głównej gry pojawiła się ogromna lista zmian, które przyniesie nadchodząca aktualizacja 1.2. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie się ona pojawi.
0 Udostępnień

Tym razem bez owijania w bawełnę

Ostatni komunikat CD Projektu w sprawie naprawy Cyberpunk 2077 i aktualizacji 1.2 nie spotkał się ze zbyt ciepłym przyjęciem ze strony graczy – narzekano na zbyt małe skupienie się na poprawek, a część internautów zwyczajnie obawiała się, że to jedyne, co warszawska spółka ma na daną chwilę do zaprezentowania. Zdaje się, że CD Projekt wziął tę krytykę do serca, ponieważ dzisiejszy wpis na stronie głównej Cyberpunk 2077 zawiera ogromną listę poprawek i zmian, które przyniesie nadchodząca łatka.

Jest ich ponad 500 i dotyczą zarówno wersji na konsole, jak i komputery osobiste. Poprawie ulec mają kwestie związane z rozgrywką (m.in. z prowadzeniem pojazdów czy pojawianiem się nowych jednostek NCPD), ale przede wszystkim ma to być korekta wszelakich błędów, baboli czy problemów z ukończeniem poszczególnych zadań. Co ciekawe, aktualizacja 1.2 wprowadzi również obsługę ray tracingu na pecetach z kartami graficznymi od AMD. Wykaz wszystkich planowanych poprawek znajdziecie na stronie głównej gry – nie będziemy ich tu wklejać, ponieważ całość została przetłumaczona na język polski i jest dostępna dla zainteresowanych w wygodnej do przyswojenia formie (o ile rzecz jasna macie dłuższą chwilę na przeczytanie tego wszystkiego).

Głównym mankamentem pozostaje brak daty wydania aktualizacji – ze względu na cyberatak CD Projekt zmuszony był przesunąć termin wydania aktualizacji. Pozostaje mieć nadzieję, że mityczne “wkrótce” nie okaże się przesadnie odległym terminem, a nam zostaje przypomnieć, że już jutro o godzinie 18:00 CD Projekt przedstawi inwestorom nową strategię działania firmy na najbliższe kilka lat.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments