Path of Exile lepsze niż Diablo 4 – przekonuje Grinding Gear Games

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 24.05.2019, 13:00 Aktualizacja: 24.05.2020, 12:47
Grinding Gear Games rozwija swojego hack'n'slasha od 2013 roku, a w tym roku pojawiła się wersja na PlayStation 4. Plany firmy są jednak znacznie bardziej śmiałe. Przedstawiciel GGG deklaruje, że po nowym rozszerzeniu gra rzuci wyzwanie hitowi Blizzarda. Czy Path of Exile będzie lepsze niż Diablo 4?
path of exile lepsze niz diablo
9 Udostępnień

Path of Exile lepsze niż Diablo 4?

Pamiętacie zamierzchłe czasy sprzed kilku miesięcy, gdy prezentacja Diablo Immortal okazała się kompletną klapą? Niesmak pozostał chyba tylko w głowach największych zapalczywców i znowu wszyscy czekamy na Diablo 4. Część z fanów być może zainteresowała się niedawno premierą Path of Exile na PS4, która była kilkukrotnie opóźniana. Jeżeli hack’n’slash od Grinding Gear Games ma waszym zdaniem potencjał, z pewnością dacie wiarę słowom twórców gry.

prezentacja diablo immortal

Cóż takiego powiedział współzałożyciel firmy, Chris Wilson? – Z naszej perspektywy czwarte rozszerzenie będzie wersją, która wyjdzie naprzeciw Diablo 4. To następna generacja RPG akcji i reprezentuje w stosunku do podstawowej wersji Path of Exile duży przeskok – powiedział w wywiadzie dla PC Games N.

Czym jest Path of Exile?

Obok Path of Exile z pewnością nie przejdą obojętnie wyjadacze klasycznych RPG-ów w stylu hack’n’slash. Jeśli nie przekonuje kogoś kilkadziesiąt godzin darmowej rozgrywki na wysokim poziomie, być może uczyni to system rozwoju postaci. To właśnie ten element rozgrywki sprawia, że setkom tysięcy graczy Path of Exile nie nudzi się po wielu miesiącach czy nawet latach. Niemal tysiąc wartościowych umiejętności do wyboru czyni każdą postać zupełnie inną, a kombinacje są właściwie nieskończone.

Pierwsza wersja Path of Exile, przeznaczona na PC, wyszła w końcu w 2013 roku. Posiadacze Xbox One cieszą się z rozgrywki od 2017 roku, a PlayStation 4 od 2019. To darmowe RPG akcji nastawione na solidny grinding w stylu Diablo. Czy Path of Exile 4.0.0 okaże się lepszy niż przyszły przebój Blizzarda?

Źródło: PlayStation Lifestyle. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments