PlayStation 4 z dużą aktualizacją systemu. Co się zmieni?

Michał Małysa Sprzęt Publikacja: 7.10.2019, 10:00 Aktualizacja: 7.10.2020, 9:26
Do obiegu wejdzie w tym tygodniu długo już wyczekiwana aktualizacja systemu w PlayStation 4. Update konsoli Sony z początku października przynosi zmiany, które powinny przypaść do gustu przede wszystkim użytkownikom funkcjonalności Remote Play oraz Party.
aktualizacja playstation 4
20 Udostępnień

PlayStation 4 – aktualizacja 7.00

Jak dowiadujemy się z oficjalnego konta PlayStation na Twitterze, na rozpoczynający się obecnie tydzień zaplanowana została kolejna aktualizacja PlayStation. Nowy update przyniesie szereg zmian, spośród których najważniejsze dotyczyć mają mechaniki Party oraz współpracy konsoli Sony z urządzeniami mobilnymi z Androidem.

Co zmieni update PS4?

Zmiany związane z update’ami PlayStation 4 bywają zaskakujące nawet dla doświadczonych graczy, czego nauczyła nas funkcja spoglądania na ukryte trofea na PS4. Dlatego zawsze warto przeanalizować nowe funkcje, które pojawiają się po aktualizacjach PlayStation. Co zmieni update, który zainstalowany zostanie w tym tygodniu?

  • Maksymalna liczba graczy w Party wzrosła z 8 do 16 użytkowników.
  • Ulepszona została łączność sieciowa.
  • Ulepszona została jakość audio.
  • W sklepie Google Play dla Androida pojawiła się aplikacja PS4 Remote Play, która pozwala strumieniować wybrane gry na PlayStation 4 na smartfony i tablety posługujące się systemem Android 5.0 lub nowszym.
  • Aplikacja Remote Play została zaktualizowana dla użytkowników iPhone’ów oraz iPadów, którzy mogą dzięki temu wyświetlać kontroler przez cały czas i zablokować orientację ekranu.
  • Użytkownicy Androida, iPhone’ów, iPadów oraz Maków będą mogli korzystać z bezprzewodowych padów DualShock 4 przez Bluetooth dla Remote Play po zaktualizowaniu systemów do wersji Android 10, iOS 13, iPadOS 13 lub macOS Catalina (premiera w październiku).

Zmiany te przydadzą wam się na coś czy będzie to w waszym przypadku tylko kosmetyczna aktualizacja?

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments