W Pokemon GO do złapania Shiny Poliwag. Co poza tym?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 5.08.2019, 12:00 Aktualizacja: 5.08.2020, 10:43
Od 6 do 12 sierpnia trwał będzie w Yokohamie Pokemon GO Fest 2019, ale Niantic Games zaoferuje w tym czasie bonusy graczom na całym świecie. Okazja na złapanie Shiny Poliwaga to niejedyny pretekst, żeby odkurzyć swoje pokeballe w sierpniu. Jakie jeszcze atrakcje czekają nas w Pokemon GO?
pokemon go shiny poliwag
6 Udostępnień

Święto Pokemonów nie tylko w Yokohamie

Już jutro rozpocznie się w Yokohamie Pokemon GO Fest 2019. Niantic Games zdecydowało się rozszerzyć celebrację święta Pokemonów na cały świat. Dzięki temu od 6 sierpnia o 3.00 nad ranem czasu polskiego trenerzy będą mogli złapać Shiny Poliwaga.

Shiny Poliwag w czasie trwania eventu (od 6 do 12 sierpnia) pojawiał się będzie do złapania znacznie częściej na całym świecie, a świecącą się wersję otrzymają również jego ewolucje: Poliwhirl, Polywrath oraz Politoed. To jednak nie jedyne bonusy, na które w najbliższym czasie liczyć mogą gracze Pokemon GO.

Co poza Poliwagiem dostaniemy teraz w Pokemon GO?

Shiny Poliwag dostępny w ramach świętowania Pokemon GO Fest 2019 w Yokohamie to niejedyna nowinka, której w najbliższym czasie spodziewać powinni się trenerzy przemierzający rozszerzoną rzeczywistość w poszukiwaniu kolejnych stworków do kolekcji. Na co jeszcze natkniemy się w Pokemon GO w sierpniu?

  • W ramach globalnego wyzwania każdej z drużyn (Team Instinct, Team Valor oraz Team Mystic) przyznane zostanie 25 milionów zadań, za których rozwiązanie otrzymają 3000 Stardust, 3x hatch Stardust oraz jednogodzinne Star Pieces.
  • Jeśli wszystkim drużynom uda się wykonać wyzwanie, pokemon Suicune wraz z jego święcącą wersją będzie dostępny w trakcie rajdów w sobotę 17 sierpnia.
  • Pomiędzy 5 i 19 sierpnia wszystkie wykluwające się jajka będą dwukilometrowe, ale wyklują się z nich pokemony spotykane zazwyczaj w tych siedmiokilometrowych.
  • Jednym z pokemonów wykluwających się z tych jajek będzie Shiny Bonsly, a dodatkowo po raz pierwszy dostępna będzie jego ewolucja Shiny Sudowoodo.
  • Pomiędzy 5 i 19 sierpnia gracze mogą też przetrzymywać i wysyłać większą liczbę prezentów dziennie.

Chociaż mainstreamowe media już dawno obwieściły koniec mody na grę Niantic Games, jej fani zupełnie tego nie odczuwają. Gra pobrana już miliard razy stale liczyć może na nowe eventy utrzymujące zainteresowanie graczy. Ostatnio była to możliwość złapania Mewtwo czy dołączenie do Pokemon GO zespołu R.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments