Pokemon Sword and Shield

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
pokemon sword and shield

Pokemon Sword and Shield

RPG
Game Freak
15 listopada 2019
Nintendo

Kolejna odsłona gier z popularnej serii Nintendo, pierwsza pełnoprawna na hybrydowej konsoli Switch. Podobnie jak poprzednie części cyklu, Pokemon Sword and Shield (są to w teorii dwie gry, Pokemon Sword oraz Pokemon Shield) to przedstawiciel gatunku jRPG.

W oczekiwaniu na naszą recenzję, warto zapoznać się z ocenami Pokemon Sword and Shield z recenzji przedpremierowych. Były one dość zróżnicowane, jednak na ogół pozytywne.

Fabuła Pokemon Sword and Shield jest klasyczną historią z tego uniwersum - młody trener od wybranego podopiecznego zaczyna długą i krętą drogę do złapania wszystkich pokemonów oraz zostania mistrzem walk pomiędzy nimi. Akcja gry umiejscowiona jest w nowym dla serii regionie Galar, który wzorowany jest na Wielkie Brytanii.

Gra w Pokemon Sword and Shield polega na chwytaniu tytułowych stworków, które następnie rozwijamy i toczymy przy ich pomocy turowe walki z innymi trenerami. Po wybraniu pierwszego podopiecznego (może być to trawiasty Grookey, ognisty Scorbunny lub wodny Sobble) do zadań gracza należy eksplorowanie licznych lokacji z nowego regionu Galar i wykonywanie zadań prowadzących do zostania najlepszym trenerem w regionie.

Pokemon Sword and Shield- wymagania sprzętowe

Do odpalenia gry Pokemon Sword and Shield potrzebna jest konsola Nintendo Switch.


 

Udany powrót Scotta Pilgrima. Znakomity wynik sprzedaży wersji na Switcha

Firma Limited Run Games podzieliła się pierwszymi informacjami na temat pudełkowego wydania Scott Pilgrim vs. The World: The Game. Gra w niecałe trzy godziny trafiła do ponad 25 tysięcy osób i to tylko na Switchu.

Xbox Series X|S. Lista gier na konsolową wyłączność

Gigant z Redmond przygotował listę gier, które w 2021 roku ukażą się tylko na Xboksie Series X|S lub komputerach osobistych. Na liście znalazły się głównie już wcześniej zapowiedziane produkcje różnego kalibru.

Problemy Hitmana 3 na PC. Poprzednie części nie dla wszystkich

Hitman 3 pojawi się jeszcze w tym miesiącu, ale osoby, które kupią grę na PC dostaną okrojoną wersję. Chyba, że zdecydują się dodatkowo zapłacić – wszystkiemu winna ma być czasowa wyłączność gry na Epic Games Storze.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments