Pokemon Sword and Shield

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
pokemon sword and shield

Pokemon Sword and Shield

RPG
Game Freak
15 listopada 2019
Nintendo

Kolejna odsłona gier z popularnej serii Nintendo, pierwsza pełnoprawna na hybrydowej konsoli Switch. Podobnie jak poprzednie części cyklu, Pokemon Sword and Shield (są to w teorii dwie gry, Pokemon Sword oraz Pokemon Shield) to przedstawiciel gatunku jRPG.

W oczekiwaniu na naszą recenzję, warto zapoznać się z ocenami Pokemon Sword and Shield z recenzji przedpremierowych. Były one dość zróżnicowane, jednak na ogół pozytywne.

Fabuła Pokemon Sword and Shield jest klasyczną historią z tego uniwersum - młody trener od wybranego podopiecznego zaczyna długą i krętą drogę do złapania wszystkich pokemonów oraz zostania mistrzem walk pomiędzy nimi. Akcja gry umiejscowiona jest w nowym dla serii regionie Galar, który wzorowany jest na Wielkie Brytanii.

Gra w Pokemon Sword and Shield polega na chwytaniu tytułowych stworków, które następnie rozwijamy i toczymy przy ich pomocy turowe walki z innymi trenerami. Po wybraniu pierwszego podopiecznego (może być to trawiasty Grookey, ognisty Scorbunny lub wodny Sobble) do zadań gracza należy eksplorowanie licznych lokacji z nowego regionu Galar i wykonywanie zadań prowadzących do zostania najlepszym trenerem w regionie.

Pokemon Sword and Shield- wymagania sprzętowe

Do odpalenia gry Pokemon Sword and Shield potrzebna jest konsola Nintendo Switch.


 

Remake pierwszego Gothica oficjalnie potwierdzony!

Minęły dwa miesiące od momentu wypuszczenia grywalnego dema pierwszego Gothica. Deweloper w tym czasie wysłał ankietę do graczy, żeby sprawdzić, czy na rynku w ogóle jest zainteresowanie nową wersją starej produkcji. 94,8 proc. ankietowanych przez THQ Nordic zagłosowało na stworzenie remake’u kultowego niemieckiego RPG z 2001 roku.

Twórcy Nioh 2 stworzą kolejną grę już na PS5

Team Ninja chce szybko skorzystać z możliwości nowej generacji konsol i wyprodukować nową grę już na PlayStation 5.

Diablo 4: Druid – czego możemy się po nim spodziewać?

Fani Diablo byli zawiedzeni nieobecnością Druida w trzeciej części ulubionego hack'n'slasha. Blizzard na szczęście wysłuchał graczy i spełnił ich oczekiwania. Jak wyglądała będzie gra Druidem w Diablo 4?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o