Premiera Cyberpunk 2077 wymaga specjalistów

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 16.04.2019, 8:30 Aktualizacja: 16.04.2019, 8:30
Do ujawnienia daty premiery Cyberpunk 2077 jeszcze długa droga, jednak pętla zaciska się powoli i nieubłaganie. CD Projekt Red ogłosił właśnie, że poszukuje Release Managera, który zaopiekuje się premierami gier z segmentu AAA na konsole Sony i Microsoftu. A wiecie doskonale, co to oznacza...
data premiery cyberpunk 2077
7 Udostępnień

Na ogłoszenie daty premiery Cyberpunk 2077 trochę czekamy

Ciągłe oczekiwanie na ujawnienie daty premiery Cyberpunk 2077 nie powinno dziwić nikogo, kto pamięta proces powstawania pierwszego Wiedźmina. Od przymiarek do ostatecznej wersji gry zdążyło upłynąć dobrych kilka lat i rewolucji technologicznych, a podobnie sprawa może się mieć z najnowszą produkcją CD Projekt RED. Pamiętacie prezentację Cyberpunk 2077 z targów Gamescom 2018 oraz wypuszczony kilka dni później gameplay Cyberpunk 2077?

Wydawało się wówczas, że oddanie gry publice jest kwestią miesięcy. Potencjalne, choć nadal mgliste daty premiery Cyberpunk 2077 ujawnić mógł post walentynkowy. Jedna z podanych liczb wydaje się pewniakiem – trudno wyobrazić sobie, aby CD Projekt przespał czerwcowe targi E3 i nie zwołał 9 czerwca tradycyjnej konferencji prasowej. Według spekulacji fanów kolejna widoczna na grafice liczba również ma być odzwierciedleniem istotnej daty związanej z premierą gry. Potencjalnie może być to więc 2 listopada, 1 grudnia, 12 stycznia lub 11 lutego. Oferta pracy ze strony CDP sugeruje, że nie wydarzy się to wcześniej.

Do premiery Cyberpunk 2077 potrzebny jest specjalista

Na stronie internetowej CD Projekt Red pojawiła się oferta pracy dla specjalisty od spraw związanych z premierą produktu. – Szukamy skupionego na jakości i dobrze zorganizowanego Release Managera, aby wspomógł nas w obecnych oraz nadchodzących projektach i brał udział we wszystkich światowych premierach naszych produktów – czytamy w ogłoszeniu. Do zadań takiej osoby należeć ma kontakt z udziałowcami CD Projektu oraz zarządzanie całym procesem związanym z premierą.

Trudno wyobrażać sobie, aby długa lista wymagań związanych z doświadczeniem w pracach nad grami z segmentu AAA oraz wypuszczaniem gier na konsole Sony i Microsoftu oznaczała coś innego niż przygotowanie do premiery Cyberpunk 2077 oraz kolejnej dużej gry CDP. Pamiętać trzeba bowiem, że na 2021 rok zapowiedziany jest też Wiedźmin 4, choć oczywiście nazwa ta stanowi raczej ucieleśnienie marzeń graczy niż rzeczywisty tytuł.

A wam jaka data premiery Cyberpunk 2077 wydaje się najbardziej prawdopodobna?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments