Kiedy premiera Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 28.02.2020, 17:48 Aktualizacja: 28.02.2021, 17:49
Już na początek marca wyznaczona została data premiery Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX. W przeciwieństwie do innych podserii gier o sympatycznych stworkach, w tym konkretnym cyklu wcielamy się w same pokemony. Czy w bezpośredniej walce będziecie skuteczniejsi niż w byciu trenerami? Przekonać możecie się już niedługo!
kiedy premiera pokemon mystery dungeon rescue team dx
0 Udostępnień

Premiera remake’u Rescue Team DX już za tydzień!

Jak pisaliśmy w naszej zapowiedzi Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX, gra ta jest remake’iem ciekawej produkcji o Pokemonach, wydanej jeszcze w 2005 roku na GameBoy Advance oraz Nintendo DS. Fabuła gry fabularnej z turowym systemem walki rozpoczyna się w momencie, gdy jako główni bohaterowie zamieniamy się w pokemony. Od tej pory ratować musimy swoich nowych pobratymców przed zagrożeniami czyhającymi w proceduralnie generowanych lochach.

Premiera Pokemon Mystery Dungeon zaplanowana jest na 6 marca 2020 roku. Remake z dopiskiem DX jest połączeniem dwóch wersji oryginału: przeznaczonego na Game Boy Advance Red Rescue Team oraz wydanego z myślą o Nintendo DS Blue Rescue Team. Co mają zrobić zaś gracze, którzy nie mogą doczekać się trafienia produkcji na półki, a ukończyli już wszystkie tegomiesięczne researche w Pokemon GO i przeszli wydane w listopadzie zeszłego roku Pokemon Sword and Shield? Odpowiedź wydaje się prosta.

Przed wydaniem Pokemon Mystery Dungeon warto zagrać w demo

Ze względu na odmienność pod względem mechaniki rozgrywki oraz jej dynamiki, gracze nie mający jeszcze okazji wypróbować Pokemon Mystery Dungeon na którejkolwiek z konsol Nintendo powinni zainteresować się wersją demonstracyjną produkcji. W cyfrowym sklepie Nintendo dostępne jest do bezpłatnego ściągnięcia demo Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX.

Za stworzenie pełnej wersji tej produkcji odpowiada japońskie studio Spike Chunsoft. Gra będzie oczywiście exclusive’em na Nintendo Switch, a jej premiera osłodzić może wielbicielom mobilnych pokemonów oczekiwanie na Community Day w marcu 2020. Pozostało do niego jeszcze trochę czasu i idealnie byłoby spędzić go na przemierzaniu świata sympatycznych stworków nie jako trener, lecz sam pokemon!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments