Premiera Turf Wars, drugiego DLC Spider-Mana, już dziś!

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 20.11.2018, 6:24 Aktualizacja: 6.03.2020, 14:50
Przeszliście już podstawkę Spider-Mana i pierwsze DLC? Mamy dla was zatem dobrą wiadomość – już dziś premiera Turf Wars, kolejnego dodatku z cyklu The City That Never Sleeps. Bardzo szybko dowiemy się więc, czy twórcy przyjęli do wiadomości uwagi graczy zawiedzionych rozszerzeniem The Heist.
premiera turf wars
0 Udostępnień

The City That Never Sleeps jak na razie rozczarowuje

Jak wspominaliśmy już przy okazji premiery trailera Turf Wars, pierwsze DLC hitowej gry o Peterze Parkerze było w zgodnej opinii większości graczy rozczarowaniem. Jeszcze przed premierą The Heist kilkuczęściowy cykl Marvel’s Spider-Man The City That Never Sleeps zapowiadał się naprawdę nieźle. Jeszcze więcej niesamowicie miodnej rozgrywki, którą doceniliśmy w naszej recenzji Marvel’s Spider-Man? Choć premiera Turf Wars ma zapewnić to dokładnie tak samo jak poprzednie rozszerzenie i choć wcześniej taką opcję przyjęlibyśmy w ciemno, boimy się nieco bolesnego kolejnego bolesnego zderzenia z rzeczywistością.

premiera turf wars

Gdzie upatrywać przyczyny tego rozczarowania? Przede wszystkim w niewielkiej ilości czasu, przez który zabawiało nas The Heist. Nowe stroje superbohatera, dodatkowe typy wrogów oraz świeże misje byłyby naprawdę super, gdybyśmy mogli się nimi w pełni nacieszyć. Tymczasem główny wątek dodatku trwał niespełna dwie godziny, a wykonanie wszystkich pobocznych aktywności rozciągało zabawę do maksymalnie czterech-pięciu godzin. To naprawdę niewiele w dobie gier bogatych w content tak bardzo jak Assassin’s Creed Odyssey czy Red Dead Redemption 2, nienudzących się nawet po kilkudziesięciu godzinach rozgrywki.

Czy dzisiejsza premiera Turf Wars coś zmieni?

Po zapowiedziach ze strony Sony trudno zorientować się, czy narzekanie graczy i recenzentów miało jakikolwiek wpływ na pracę nad dodatkiem. Póki co wszystko wydaje się zmierzać dokładnie w tym samym kierunku, które obrało The Heist. Kolejny niedługi wątek fabularny (tym razem koncentrujący się wokół wojny gangów wywołanej przez Hammerheada), nowe misje i typy wrogów, świeże zagadki oraz wyzwania, a na deser trzy stroje do odblokowania… Lista dość znajoma.

premiera turf wars

Premiera Turf Wars będzie miała miejsce już dziś, 20 listopada. Sony standardowo nie podało dokładnej godziny premiery dodatku, jednak możemy się spodziewać, że będzie on dostępny do pobrania po porannej aktualizacji. Koszt każdego pojedynczego DLC z cyklu The City That Never Sleeps wynosi 33 zł, ale za zestaw wszystkich trzech rozszerzeń do 27 listopada zapłacimy w PS Store 63 zł.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments