Trailer Turf Wars prezentuje drugie DLC Spider-Mana

Michał Małysa Gry Publikacja: 13.11.2018, 18:06 Aktualizacja: 24.02.2020, 20:18
Kolejne DLC z opowieści The City That Never Sleeps na horyzoncie! Sony prezentuje trailer Turf Wars – drugiego płatnego dodatku do gry Marvel's Spider-Man. Gotowi na położenie kresu krwawej wojnie gangów oraz na emocjonujący pojedynek z Hammerheadem? Okazja na to jeszcze w listopadzie!
trailer turf wars
0 Udostępnień

Pierwsze DLC Marvel’s Spider-Man nie porwało tłumów

Pod koniec października graczom spragnionym kolejnych przygód w doskonale przyjętym świecie (również przez nas, o czym przekonacie się w naszej recenzji Marvel’s Spider-Man) oddany został do dyspozycji dodatek The Heist. DLC  Spider-Mana skupione na relacji głównego bohatera z dawną miłością raczej zawiodło. Pierwsza część kilkuodcinkowej opowieści The City That Never Sleeps okazała się dość standardowym dodatkiem. Ot, kilka strojów i nowych wrogów oraz krótki wątek fabularny na maksymalnie kilka godzin rozgrywki.

trailer turf wars

Większość graczy i recenzentów przychylała się do opinii, że dziesięć dolarów za trzy stroje oraz możliwość uganiania się za Black Cat było stanowczo zbyt wygórowaną ceną. Czy drugie DLC Marvel’s Spider-Man przyjęte zostanie nieco cieplej? Trudno wyrokować, jednak pewne jest jedno – będzie zdecydowanie bardziej dynamiczne.

Trailer Turf Wars zapowiada niezłą rozwałkę

Fabuła drugiego dodatku koncentrowała będzie się wokół wojny gangów, którą Hammerhead wypowie mafijnej rodzinie Maggia. Główny bohater współpracujący tym razem z nowojorską policją będzie musiał położyć kres brutalnej fali, która zaleje ulice miasta.

Trailer Marvel’s Spider-ManTurf Wars wskazuje, że tym razem rozgrywka będzie znacznie bardziej dynamiczna. W pierwszym DLC nacisk położony został na relację Spider-Mana z Black Cat. W drugim dodatku sprawa ma się zgoła inaczej i możemy liczyć na klasykę gatunku, czyli pokonywanie kolejnych pachołków w celu dotarcia do bossa.

Macie nadzieję na produkt znacznie lepszy niż w przypadku The Heist, czy raczej pogodziliście się z „dodatkowatością” kolejnych epizodów The City That Never Sleeps?

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments