PS4 przebiło pułap 100 milionów sprzedanych egzemplarzy!

Michał Małysa Sprzęt Publikacja: 30.07.2019, 11:59 Aktualizacja: 30.07.2020, 11:59
Stało się to, na co czekaliśmy od dawna. Sony oficjalnie potwierdza, że PS4 sprzedał się w stu milionach egzemplarzy. Najnowsza jak dotąd konsola PlayStation na rynku wyprzedziła w tym PS2 o dwa miesiące i stała się jednocześnie najszybciej sprzedającą się konsolą w dziejach.
PS4 PRO
5 Udostępnień

Sony sprzedało 100 milionów egzemplarzy PS4!

Jeszcze przed kilkoma dniami informowaliśmy o ciekawych przetasowaniach na rynku konsolowym, a tu gruchnęła taka wiadomość! PlayStation 4 zostało już sprzedane przez Sony w stu milionach egzemplarzy, a przynajmniej tak wynika z podsumowania ostatniego kwartału producenta!

Najszybciej sprzedająca się konsola w historii!

Co więcej, jest to najszybciej sprzedająca się konsola nie tylko w historii Playstation, ale i w historii konsol w ogóle. PS4 sprzedało się w stu milionach egzemplarzy nieco szybciej niż Nintendo Wii czy PS2. Drugą konsolę marki PlayStation najnowszy sprzęt wyprzedził o dwa miesiące.

Chociaż majaczące na horyzoncie PlayStation 5 może zwolnić rosnącą sprzedaż czwórki (3,2 miliona egzemplarzy w ubiegłym kwartale w porównaniu do 2,6 miliona w jeszcze wcześniejszym), i tak osiągnięcie tego kamienia milowego jest olbrzymim sukcesem.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments