RAGE 2

0/5.0 z 0 ocen Oceń grę
rage 2

RAGE 2

AkcjiFPSStrzelanki
Avalanche Studios
14 maja 2019
Bethesda Softworks

RAGE 2 jest kolejną odsłoną serii bezpretensjonalnych i nastawionych na szaloną zabawę strzelanek z perspektywą pierwszoosobową. Za powstanie gry odpowiada przede wszystkim Avalanche Studio, które ma spore doświadczenie w łączeniu FPS-ów z otwartym charakterem rozgrywki. To pełnoprawny sandbox, osadzony w fascynującym i pełnym niebezpieczeństw świecie.

Więcej fabuły, więcej możliwości ma zachęcać graczy to skorzystania z najnowszej propozycji. RAGE 2 podobnie jak poprzedniczka przenosi gracza w postapokaliptyczny świat, zniszczony przez upadek asteroidy. Na jego czele stoi Generał Cross, którego podstawowym celem jest zabicie każdego, kto przetrwał kataklizm i pochodzi ze specjalnych schronów zwanych Arkami. Bohater, w którego wciela się odbiorca nazywany Walkerem, stanowi ostatniego ze strażników Vinelandu. Walczy nie tylko o przetrwanie, stawiając czoła groźnym przeciwnikom, ale również stara się powstrzymać Cross’a, ratując wszystkich ocalonych, którzy nie chcą pozostawać pod jego rządami. Pomimo wielu zagrożeń, nie tylko ze strony Władzy, ale też wynikających z obecności Rabusiów i Mutantów, bohater ma dostęp do całego arsenału broni palnej oraz specjalnych umiejętności, pozwalających na przeprowadzenie szybkiego i skutecznego ataku. W produkcji przenoszącej gracza po 130 latach od pierwszej części odnaleźć można wiele kontynuacji, jak chociażby obecność dobrze znanych postaci takich jak: kapitan John Marshall, doktor Kvasir, czy Loosum Hagar.

RAGE 2 oferuje wyłącznie kampanię ukierunkowaną na jednego gracza. Rozgrywka mająca miejsce z perspektywy pierwszej osoby posiada fabułę główną oraz całą serię wątków pobocznych, których pokonywanie wpływa na relacje z postaciami. Zaliczyć do nich można chociażby wyzwania na otwartych przestrzeniach, wyścigi uliczne, a nawet niszczenie mocno zabezpieczonych konwojów. W takich aktywnościach bohater ma szansę zyskiwać nowe pojazdy, dzięki którym w szybszym czasie może pokonywać kolejne lokacje. Eksploracja poszczególnych przestrzeni, podobnie jak podejmowanie wyzwań jest kluczowa do uzyskiwania specjalnych umiejętności, umożliwiających zmierzenie się z coraz to lepszymi mutantami. Nowością w produkcji będzie z pewnością unowocześnienie świata, poprzez dodanie wielu zróżnicowanych eko-systemów, jak chociażby mokradła czy dżungla pełna nie zawsze przyjaznych dla bohatera istot. Twórcy postawili na płynność i dynamikę gry, skutecznie je polepszając.

RAGE 2- wymagania sprzętowe

  • Procesor: Intel Core i3-3570 3.4 GHz lub AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780 lub Radeon R9 280 lub lepsza
  • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
  • Procesor: Intel Core i3-3570 3.4 GHz albo AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780 albo Radeon R9 280 lub lepsza
  • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny

THPS 1 + 2 to remaster tytułów sprzed dwóch dekad! Jednak znakomita formuła wciąga do dzisiaj. Go skate!

Loki w Fortnite

Nordycki bóg oszustwa, a właściwie bohater z uniwersum Marvela zostanie już wkrótce grywalną postacią w słynnej grze online.

Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4

River, suka owczarka niemieckiego była modelką i inspiracją dla popularnej postaci Dogmeata. Jej opiekun, developer Joel Burgess pożegnał psa w emocjonalnym tweecie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments