Rainbow Six Siege za darmo przez siedem dni!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 27.08.2019, 14:00 Aktualizacja: 27.08.2020, 13:27
Ubisoft udostępnia kolejną grę na ograniczony czas za darmo. Rainbow Six Siege to świetny taktyczny FPS, który z sukcesem przeniósł uznaną markę strzelanek w realia rozgrywki sieciowej. Mimo czteroletniego stażu gra ta wciąż żyje i cieszy się wśród graczy powodzeniem.
rainbow six siege za darmo
0 Udostępnień

Rainbow Six Siege znów za darmo

Ostatni raz mieliśmy okazję zagrać w Rainbow Six Siege za darmo w listopadzie ubiegłego roku, a teraz sytuacja powtarza się. Ubisoft zaplanował darmowy tydzień z grą na dni 28 sierpnia – 3 września. Okazja do ponownego wypróbowania nienowej już gry (wydana została w grudniu 2015 roku) ogłoszona została za pośrednictwem mediów społecznościowych Rainbow Six Siege.

Mimo iż jest to gra sieciowa, do wypróbowania Rainbow Six Siege za darmo na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One nie będzie wymagane posiadanie abonamentów Sony oraz Microsoftu: PlayStation Plus czy Xbox Live Gold.

Gra Ubisoftu wciąż żyje

Mimo iż datę premiery Rainbow Six Siege datuje się na niemal cztery lata wstecz, gra wciąż jest żywa. 11 czerwca do gry zostali dodani dwaj nowi operatorzy, których wcześniej mogliśmy zobaczyć na trailerze dodatku Phantom Sight. Gra jest regularnie balansowana przez poprawki, a Ubisoft przyciąga do niej esportowców poprzez organizację rozgrywek takich jak Rainbow Six Siege Pro League.

Gra ukazała się w grudniu 2015 roku na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. To sieciowa odsłona serii popularnych strzelanek, które od lat definiowały gatunek taktycznych FPS-ów. Gracze zainteresowani nieco nowszymi tytułami mogą zwrócić swój wzrok na siostrzaną produkcję Ubisoftu, czyli cykl Ghost Recon. Data premiery Ghost Recon Breakpoint wyznaczona została na 4 października 2019 roku, więc wypróbować będziemy mogli ją za niecały miesiąc!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments