Rainbow Six Siege za darmo do 18 listopada!

Michał Małysa Gry Publikacja: 15.11.2018, 5:56 Aktualizacja: 15.11.2018, 5:56
Twórcy gier prześcigają się w dostarczaniu graczom atrakcyjnych okazji do poznania ich produktów. Weekend z Rainbow Six Siege za darmo to jeden z efektów pogoni za klientem. Czemu warto zainteresować się sieciową odsłoną serii taktycznych strzelanek sygnowanych nazwiskiem Toma Clancy'ego?
rainbow six siege za darmo
0 Udostępnień

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege nie przynosi ujmy uznanej marce

Seria Rainbow Six sygnowana nazwiskiem nieżyjącego już autora Polowania na Czerwony Październik zdążyła przez lata zdobyć spore grono oddanych fanów. Gracze docenili przede wszystkim taktyczne podejście do rozgrywki. W powieści Toma Clancy’ego Rainbow było nazwą elitarnego oddziału komandosów zajmujących się walką z terrorystami. Seria gier produkowana przez Ubisoft przez długie lata stanowiła synonimem niemainstreamowego podejścia do pierwszoosobowych strzelanek, definiując cały gatunek taktycznych shooterów.

rainbow six siege za darmo

Dostępne wyłącznie w trybie multiplayer Rainbow Six Siege w celu trafienia do szerszego grona odbiorców prezentuje podejście bliższe głównonurtowemu, jednak rozgrywka i tak ma charakter mocno taktyczny. Zawdzięcza to polu bitwy dynamicznie zmieniającemu się w trakcie gry. Za zmiennością stoją ładunki wybuchowe, podkładane pod drzwi, ściany a nawet podłogi. Sporą rolę w RSS odgrywa również odpowiedni dobór drużyny spośród całej gamy dostępnych specjalizacji, których przedstawiciele powinni się w walce uzupełniać.

Weekend z Rainbow Six Siege za darmo

Od 15 do 18 listopada będzie można wypróbować Rainbow Six Siege za darmo. W całości – Ubisoft w żadne sposób nie ogranicza tej promocji. Wszystkie tryby, wszystkie mapy i dwadzieścia bohaterów do wyboru z pewnością dadzą każdemu graczowi odpowiedni wgląd w rozgrywkę. Co ważne, wszystkie postępy poczynione w trakcie darmowego weekendu, przejdą do pełnej wersji w przypadku jej późniejszego nabycia. Dostęp do darmowej wersji Rainbow Six Siege wraz z cennymi wskazówkami co do rozgrywki uzyskać można na oficjalnej stronie gry.

rainbow six siege za darmo

Końcówka tego roku to naprawdę dobry okres dla fanów sieciowych strzelanek. Za nami świetnie przyjęta premiera Call of Duty: Black Ops 4, sieć zalewają już przedpremierowe gameplaye Battlefield V, a na początek grudnia została zapowiedziana premiera PUBG na PlayStation 4. Czy aby na pewno od przybytku głowa nie boli?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments