Red Dead Online doczeka się 10 września potężnej aktualizacji

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 4.09.2019, 11:00 Aktualizacja: 4.09.2020, 12:46
Trzy nowe profesje na pograniczu (Bounty Hunter, Collector oraz Trader) to największa nowość potężnej aktualizacji Red Dead Online, której premiera wyznaczona została na 10 września. Do sieciowej wersji Red Dead Redemption 2 trafi jednak nieco więcej nowinek. Ciekawi?
wrzesniowa aktualizacja red dead redemption 2
5 Udostępnień

Wrześniowa aktualizacja Red Dead Online będzie potężna

Studio Rockstar Games oficjalnie ogłosiło, że 10 września ukaże się zapowiadana od dłuższego czasu potężna aktualizacja Red Dead Online. O nowych postaciach w grze informowaliśmy już w maju i spodziewaliśmy się, że wszystkie opcje zapowiadane przez twórców przetestujemy w wakacje. Uczynienie z Read Dead Redemption 2 gry-usługi z prawdziwego zdarzenia przesunęło się jednak na wrzesień.

Oprócz trzech nowych ról pojawią się także: poważna poprawa sterowania postacią gracza, z szybszymi i bardziej responsywnymi animacjami w każdej fazie walki i przemieszczania się; możliwość zmiany wyglądu postaci bez cofania postępów w grze; większa odporność na obrażenia, kiedy włączony jest styl defensywny; nowe karty umiejętności; nowe wyzwania dnia i wyzwania dnia dla ról; kolejne dynamiczne wydarzenia w świecie gry; zestaw nowej zawartości i wiele innych atrakcji.

– czytamy na stronie Rockstar Games.

Czego dokładnie spodziewać się po Frontier Pursuits?

Trzy zapowiadane klasy postaci (Bounty Hunter, Collector, Trader) będą tak zwanymi „profesjami na pograniczu” – nowymi rolami dla graczy, którzy będą mogli oddać się zajęciom tematycznym. Dzięki rozwijaniu danych umiejętności będziemy nie tylko rozwijali swoje postacie, ale również zyskiwali dla nich na Dzikim Zachodzie respekt oraz idące za nim renomowane dodatki kosmetyczne i ubrania dla postaci.

Nowe role to także nowe misje, choć pod tym względem aktualizacja Red Dead Online z 10 września przyniesie wiele nowinek również w trybie gry swobodnej. Poza toną niesamowitych broni oraz przedmiotów klasowych w sieciowej grze Rockstara nie zabraknie również miejsca na nowe i lepsze łupy, aktualizacje cen w sklepach czy poszerzanie miejsca na zasoby.

O rozkwicie sieciowej wersji RDR2 mogliście poczytać w naszej recenzji pełnej wersji Red Dead Online, a gracze chcący zagłębić się w internetowy Dziki Zachód koniecznie powinni rozpocząć od lektury naszego poradnika Red Dead Redempetion 2 Online jeszcze z czasów bety.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments