Returnal „ozłocony”. Do premiery gry na PlayStation 5 coraz bliżej

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 26.03.2021, 12:53 Aktualizacja: 26.03.2022, 12:53
Deweloperzy z fińskiego studia Housemarque przypominają o rychłej premierze swojej najnowszej produkcji. Oprócz zwiastuna z komentarzem twórcy (materiał pojawił się na konferencji Future Games Show), w którym podsumowano dotychczas wiadomości o Returnal, Finowie ujawnili wczoraj, że gra uzyskała status "gold", co oznacza, że przeszła pozytywną certyfikację Sony.
0 Udostępnień

Kosmiczny rouge-lite zdaje się być gotowy na graczy

Wczorajszy dzień, 25 marca, to dla fińskiego zespołu ze studia Housemarque aż dwie duże zapowiedzi. Pierwsza dotyczyła zwiastuna z komentarzem jednego z deweloperów, który został opublikowany w trakcie Future Games Show. W materiale podsumowano wszystkie najważniejsze informacje o Returnal – zarysowano fabułę i przedstawiono główne mechanizmy.

Drugim, znacznie ważniejszym ogłoszeniem, było ujawnienie informacji o pozytywnym zakończeniu procesu certyfikacji. Oznacza to, że ujawniona pod koniec stycznia data premiery jest już niemal pewna, aczkolwiek warto pamiętać, że mimo statusu “gold” Cyberpunk 2077 został przesunięty ze względu na chęć poprawienia błędów. Jak wyszło, chyba nie trzeba przypominać, ale w przypadku tak ważnej premiery dla Sony z pewnością dokładnie przyjrzało się Returnalowi.

W końcu to jedna z niewielu gier, które w ciągu najbliższych kilku miesięcy pojawią się tylko na PlayStation 5, więc debiut Returnal będzie ważny głównie ze względów wizerunkowych. Warto też zauważyć, że będzie to gra sprzedawana w nowym systemie cenowym, czyli ponad 300 złotych za wersję podstawową, więc tym bardziej lepiej by było, jeśli jej stan techniczny i jakość oddadzą – nie ukrywajmy – tak wysoki koszt. Produkcja pojawi się już 30 kwietnia. Może do tego czasu komuś uda się kupić nową konsolę Sony (niestety, problem z dostępnością ciągle nie został rozwiązany).

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments