Seria Ikon Fortnite rozpocznie się od skinu Ninjy

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 16.01.2020, 16:22 Aktualizacja: 17.01.2021, 9:11
Największe gwiazdy popularnej gry battle royale mogą liczyć na kolejne honory w produkcji Epic Games. Producent tytułu zapowiada start Serii Ikon Fortnite, w ramach której popularni gracze, muzycy oraz przedstawiciele świata filmu i mody otrzymywali będą swoje skiny. Pierwszym z nich jest Ninja, jeden z najbardziej rozpoznawalnych streamerów.
seria ikon fortnite
0 Udostępnień

Ninja uhonorowany własnym skinem

Jak poinformowało Epic Games, do sklepu Fortnite od godz. 1:00 17 stycznia trafią przedmioty związane z Ninją, jednym najbardziej rozpoznawalnych streamerów na świecie. Będzie to pierwsza osobistość, która trafi do Serii Ikon Fortnite. – Marzyłem o posiadaniu skórki w Fortnite odkąd zacząłem grać w tę grę. Dziś moje marzenie staje się rzeczywistością – skomentował gracz na Twitterze.

Chociaż popularność Tylera Blevinsa sprawia, że w mediach trudno narzekać na niedobór newsów z nim związanych, ostatnimi czasy największym echem odbił się transfer Ninjy z Twitcha na Mixer. Streamer posiadający ponad 14 mln obserwujących miał przekonać kolejnych graczy do oglądania platformy streamingowej Microsoftu.

Jaki przedmioty związane ze skinami Ninjy znajdą się w sklepie Fortnite? Lista jest następująca:

  • strój Ninja,
  • plecak Ostrze Ninjy,
  • emotka Bądź jak Ninja,
  • kilof Dwie Katany.

Na czym polegała będzie Seria Ikon Fortnite?

Chociaż Seria Ikon Fortnite to inicjatywa nowa, jej źródeł doszukiwać należy się we wcześniejszych kolaboracjach. – W Serii Ikon Fortnite spotykają się gry, muzyka, film i moda. Seria Ikon Fortnite, bazująca na naszej wcześniejszej współpracy z Marshmello i Major Lazer, przybliża wizje artystyczne, osobowości i style najsłynniejszych twórców związanych z Fortnite – czytamy na oficjalnej stronie gry.

Jak wskazuje sama nazwa, specjalne przedmioty związane z największymi gwiazdami Fortnite nie skończą się na skinie Ninjy. – Przygotujcie się na więcej odsłon Serii Ikon Fortnite w przyszłości. Będziemy współpracować z takimi twórcami jak Loserfruit, TheGrefg i innymi osobami ze świata gier, muzyki i rozrywki – obiecuje Epic Games.

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne skiny! Choć popularnych graczy i streamerów, idealnie nadających się do Serii Ikon Fortnite, nie brakuje, my szczególnie kibicowali będziemy głuchoniemej streamerce Ewok. Pierwsza kobieta w FaZe Clan idealnie nadawałaby się na ikoniczną postać!

Źródło: Epic Games. Grafika: Epic Games.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments