Sony szuka ludzi do pracy przy konsoli PlayStation 5

Michał Małysa Sprzęt Publikacja: 16.10.2018, 15:34 Aktualizacja: 2.01.2020, 17:16
14 października Sony zamieściło ogłoszenie o pracę - firma szuka ludzi, którzy zajmą się kampanią marketingową i rozwojem usług sieciowych konsoli PlayStation 5. Są tu jacyś chętni? Sprawdźcie wymagania.
PS4 konsoli playstation 5
4 Udostępnień

Praca przy konsoli PlayStation 5

Ogłoszenie o pracę pojawiło się 14 października w serwisie LinkedIn. Kogo szuka Sony? Menagera projektu, którego zadaniem byłoby przygotowanie i egzekwowanie mapy drogowej kampanii marketingowej dla kolejnej generacji PlayStation.

Jakie wymagania trzeba spełnić? Standardowo trzeba posiadać minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku oraz umiejętność współpracy z projektantami interfejsu użytkownika. Praca nad kampanią marketingową i rozwojem usług wiąże się też z przeprowadzką do San Francisco.

To nie wszystko…

…bo kolejne ogłoszenie o pracę pojawiło się też na stronach Glassdoor. Możliwe, że ta oferta pracy jest też powiązana z pracami przy konsoli PlayStation 5. Tym razem poszukiwany jest starszy inżynier, którego zadaniem będzie tworzenie platform, będących podstawą opartych o chmurę usług sieciowych dla PlayStation. Jeżeli prace nad Project Stream od Google czy xCloud od Microsoftu nadal będą przebiegały tak dynamicznie, jak ostatnio o tym informowaliśmy, może się to okazać najważniejszą częścią prac nad konsolami nowej generacji.

Jak widać wejście konsoli PlayStation 5 jest coraz bliżej – a na pewno prace nad nowym sprzętem idą pełną parą.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments