Valorant: problemy z komentowaniem meczów po aktualizacji

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 14.05.2020, 19:50 Aktualizacja: 14.05.2021, 19:53
Jakie są aktualnie najbardziej palące problemy w Valorant? Komentatorzy zwracają uwagę, że po najnowszej aktualizacji podczas oglądania meczów znacznie utrudnione (a może nawet i uniemożliwione) jest identyfikowanie zawodników z poszczególnych drużyn po zmianie połów. Kiedy Riot Games naprawi ten błąd? Jak na razie oświadczeń brak.
valorant
0 Udostępnień

Aktualizacja uniemożliwia komentowanie meczów w Valorant

To naturalne, że w grze esportowej testowanej na bieżąco twórcom zdarzają się wpadki. Po najnowszej aktualizacji Valorant esportowi komentatorzy zwracają uwagę, że śledzenie meczów z pozycji obserwatora stało się w tej chwili kompletnie niemożliwe.

Nie ukrywamy jednak, że z nową grą Riot Games wiążemy więcej nadziei niż obaw. Jesteśmy przekonani, że do zaplanowanej na wakacje premiery Valorant producenci wyeliminują najbardziej palące problemy. Z czym zmaga się obecnie taktyczna strzelanka?

Aktualne problemy Valorant

Jak podkreślaliśmy w naszej recenzji Valorant, gracze mierzyć muszą się przede wszystkim z drobnymi upierdliwościami. – Na pierwszy ogień przytoczę nieprzemyślaną geometrię map. W chwili pisania tej recenzji mamy ich dostępnych trzy, z czego każda z nich ma naprawdę nieprzemyślaną topografię – pisał Michał Wieczorek. – Przed premierą wersji beta Riot sporo wypowiadał się w mediach na temat tego, jakie wielkie mają doświadczenie w balansowaniu postaci. Prawdę mówiąc, na słowach się skończyło – narzekał.

Oprócz tego spore problemy od początku sprawiał system anti-cheat w Valorant o nazwie Vanguard. Ten problem częściowo został już rozwiązany, a przynajmniej tak deklaruje Riot Games na oficjalnej stronie gry.

Riot Games nie ma pobłażania dla cheaterów

Mimo zaawansowanego systemu anti-cheat, Riot Games wciąż mierzyć musi się z cheaterami. Pierwsza większa fala banów w Valorant zmiotła 8000 graczy, a na tym z pewnością się nie zakończy. Kilka miesięcy pozostałych do premiery esportowej strzelanki jest wprawdzie pożywką dla malkonentów, ale dla producenta gry stanowi doskonałą okazję do załatania wynajdywanych przez oszustów dziur.

Kolejne problemy w Valorant z pewnością nie umkną uwadze spostrzegawczych graczy. O ich występowaniu oraz rozwijaniu będziemy informować was na bieżąco. Do przeczytania!

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments