Wilki z Ghost Recon Breakpoint na kolejnym trailerze!

Michał Małysa Premiery i zapowiedzi Publikacja: 8.06.2019, 10:00 Aktualizacja: 8.06.2020, 0:52
Wilki w Ghost Recon Breakpoint są specjalną jednostką armii USA, która po tajemniczym buncie przejmuje kontrolę nad archipelagiem Auroa – wyspami będącymi terenem doświadczalnym firmy Skell Technology, zajmującej się produkcją dronów na potrzeby wojska. Kolejny fabularny trailer już dostępny!
ghost recon breakpoint wilki
5 Udostępnień

Wilki w Ghost Recon Breakpoint wcale nie takie młode…

Wilki to nazwa elitarnego oddziału, który zjawia się pewnego dnia w siedzibie firmy Skell Technology. Główne założenia fabularne Ghost Recon Breakpoint widzieliśmy już w na jednym z trailerów – renegaci pod dowództwem pułkownika Walkera (głosu udzieli mu znany z serialowego Punishera Jon Bernthal) przejmują produkowane tam na potrzeby wojska drony i z taką bronią stają się śmiertelnym zagrożeniem dla świata. Kim dokładniej są nie tak młode Wilki z Ghost Recon Breakpoint, przedstawia kolejny trailer fabularny zaprezentowany przez Ubisoft.

Wygląda na to, że tak mocnemu składowi stawić może czoła tylko ktoś, kto kiedyś był jego częścią. Śmiercionośna jednostka specjalna, niegdyś służąca w armii Stanów Zjednoczonych, nie będzie jednak łatwym przeciwnikiem! Mimo iż przedstawiona na kolejnym fabularnym trailerze Ghost Recon Breakpoint historia Wilków wydaje się realizować standardowe założenia kina akcji, możemy mieć spore nadzieje co do ich solidnego wykonania. Ubisoft obiecuje w końcu spory wpływ gracza na fabułę, więc rozmach powinien być gwarantowany!

Czego spodziewamy się po Ghost Recon Breakpoint?

Mimo iż do zapowiedzianej na 4 października premiery Ghost Recon Breakpoint pozostało jeszcze kilka miesięcy, o grze wiemy już naprawdę dużo. Oprócz wspomnianego już trailera fabularnego mieliśmy okazję przyjrzeć się kilku fragmentom rozgrywki na prezentacji Archipelagu Auroa, a w związku z dostępem do wersji beta Ghost Recon Breakpoint poznaliśmy możliwe do kupienia edycje gry, rozpinające się między 290 a 819 zł.

ghost recon breakpoint trailer

Na co liczyć możemy w warstwie mechanicznej? Wśród nowości warto wymienić pojawiający się po raz pierwszy w historii cyklu Ghost Recon system dialogowy, elementy survivalowe powiązane z ranami postrzałowymi, kompleksowo rozwinięty system klasowych specjalizacji, całą plejadę gadżetów z dronami Skell Technology na czele oraz przeznaczoną do multiplayerowych, kooperacyjnych rajdów wyspę.

Źródło: YouTube. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments