Will Poulter kolejnym aktorem serialu Władca Pierścieni

Michał Małysa Seriale Publikacja: 5.09.2019, 11:00 Aktualizacja: 5.09.2019, 11:00
Kojarzycie tego aktora? Will Poulter występujący ostatnio chociażby w Black Mirror: Bandersnatch dostał według Variety jedną z wiodących ról w zbliżającym się serialu Władca Pierścieni. To drugi znany nam członek obsady produkcji tworzonej przez Amazona. Co jeszcze o niej wiemy?
Will Poulter
8 Udostępnień

Will Poulter dołącza do Markelli Kavenagh

Do Markelli Kavenagh, pierwszej znanej aktorki z obsady serialu Władca Pierścieni, dołączyć ma według doniesień Variety aktor Will Poulter. Ostatnio widzieliśmy go w horrorze Midsommar. W biały dzień czy recenzowanym przez Zagrano Black Mirror: Bandersnatch. Ma być to jedna z głównych ról, ale podobnie jak w przypadku Kavenagh trudno mówić o szczegółach. Akcja serialu Lord of the Rings rozgrywać będzie się bowiem na długo przed wydarzeniami z Hobbita czy trylogii Władca Pierścieni.

Fabuła produkcji Amazona umiejscowiona zostanie w tak zwanej Drugiej Erze, czyli mrocznej epoce, która zaczęła się od zwycięstwa nad Morgothem, a skończyła pierwszym pokonaniem Saurona i odebraniem mu cielesnej powłoki. Z tego też względu ewentualne imiona bohaterów odgrywanych przez ujawnianych powoli aktorów raczej nic nam nie powiedzą. A na tę chwilę wiemy o serialu Władca Pierścieni naprawdę niewiele.

Władca Pierścieni wciąż tajemniczym projektem

Serial Władca Pierścieni wciąż skrywa przed nami wiele tajemnic. Jakie istotniejsze informacje co do samej produkcji są pewne i potwierdzone?

  • Showrunnerami produkcji są JD Payne oraz Patrick McKay, którzy nie mogą pochwalić się wcześniejszymi dokonaniami w tej roli.
  • Za reżyserię pierwszych dwóch odcinków serialu Władca Pierścieni odpowiadał będzie J.A. Bayona, którego warsztat obserwowaliśmy w Siedem minut po północy czy Jurassic World: Upadłe Królestwo.
  • Serial Władca Pierścieni kręcony będzie w Nowej Zelandii, a jako potencjalne miejscówki wymienia się dokładniej Auckland oraz Quennstown. Zajmą się tym co najmniej dwa studia filmowe z tego kraju.
  • Wśród scenarzystów produkcji wymienia się jak na razie następujące nazwiska: Gennifer Hutchinson (Breaking Bad, Better Call Saul), Helen Shang (Hannibal), Justin Dohle (Stranger Things), Bryan Cogman (Game of Thrones), and Stephany Folsom (Toy Story 4). Ta lista robi wrażenie!
  • Mimo iż Amazon tworzy równocześnie darmowe MMO w świecie Władcy Pierścieni, gra ma nie być w żaden sposób powiązana z serialem.

AKTUALIZACJA: wśród pierwszych piętnastu aktorów z obsady serialu Władca Pierścieni, których udział w projekcie potwierdzony został przez Amazon, nie znalazło się miejsce dla Willa Poultera. Może to oznaczać, iż plotki się nie sprawdziły, choć oczywiście warto poczekać na ostateczne ustalenia!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments