Wróg publiczny – nowy tryb w Red Dead Online

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 6.06.2019, 11:00 Aktualizacja: 6.06.2020, 7:18
Sieciowy tryb Red Dead Redemption 2 po wyjściu z fazy testowej nie przestaje się rozwijać. W tegotygodniowej aktualizacji Rockstar Games dorzuca do Red Dead Online tryb Wróg publiczny, zabawę w Ruchomy pociąg oraz zestaw świeżych ubrań, broni oraz innego ekwipunku. Na co dokładniej się przygotować?
wrog publiczny red dead online
7 Udostępnień

Nieprzerwany strumień nowości

Ledwo zdążyliśmy opublikować nasze wrażenia z gry w pełną wersję Red Dead Online, w tym dość szczegółowe podsumowanie świeżych trybów, a już poszerzyć musimy swoją wiedzę o kolejne. W maju mieliśmy do czynienia aż z trzema sporymi aktualizacjami – pierwsza wprowadzała do rozgrywki w Red Dead Online niedostępnego w Polsce pokera i wyprowadzała grę z wersji beta, druga dorzucała kilka nowinek we wcześniejszym dostępie dla PS4, a trzecia dorzucała tryby Azyl oraz Dzikie zwierzęta.

wrog publiczny red dead online

Rockstar Games, mimo sporych problemów z serwerami, sygnalizowanych w naszej recenzji Red Dead Online przez Grzegorza, nie zwalnia więc tempa. W jednym z podlinkowanych artykułów wspominaliśmy, że na horyzoncie majaczy dodatek Wróg publiczny. Właśnie dowiedzieliśmy się, na czym będzie polegał.

Wróg publiczny w Red Dead Online

Na czym polegać ma nowy tryb gry, tak pod względem fabularnego osadzenia w świecie, jak i czystej mechaniki? – Na tym świecie wygrać można tylko na dwa sposoby: albo jesteście Wrogiem publicznym, albo go zabijacie. Zlikwidujcie regularnie zmieniającego się wroga publicznego drużyny przeciwnej, aby zdobyć punkty, ale uważajcie: każde zgarnięte przez niego zabójstwo to punkt dla jego drużyny – czytamy na stronie Rockstar Games.

Ponadto twórcy gry zaproponują nam zabawę w Króla wagonów – ruchomą wersję Króla zamku, w której gracze walczyli będą o jak najdłuższą kontrolę nad wagonem napadniętego pociągu. Jak w przypadku każdej innej aktualizacji, i ta przyniesie ze sobą również nowe stroje, bronie oraz elementy ekwipunku.

wrog publiczny red dead online

– Zalotny krój z bobrzego futra, jedwabny pasek ze sprzączką i przycięte piórko. Wszyscy gracze Red Dead Online w tym tygodniu otrzymają kapelusz Bellerose w wyjątkowej kolorystyce. Zostanie on bezpłatnie dodany do garderoby. Dodatkowe kolory można uzyskać w katalogu Wheeler, Rawson and Co. Oprócz tego zapraszamy do sięgnięcia po nową kamizelkę Flores i ograniczony zapas butów Calhoun, czapek z szopa i czapsów Shaffer – reklamuje nowe fatałaszki Rockstar.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments