Zwiastuny Sekiro: Shadows Die Twice. Oto bossowie!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 21.02.2019, 11:50 Aktualizacja: 25.02.2020, 3:47
Trzy nowe zwiastuny Sekiro: Shadows Die Twice prezentują trójkę bossów, którzy dołączają do już dawno obsadzonego w tej roli Skorumpowanego Mnicha. Jesteście ciekawi, z kim skrzyżujecie swoje katany? Poznajcie Lady Butterfly, Gyobu Masatakę Oniwę i generała Tenzena Yamauchi!
11 Udostępnień

Doskonale znany Skorumpowany Mnich

Pod względem mechanicznym Sekiro: Shadows Die Twice nie ma prawa nas zaskoczyć. Gra twórców Dark Souls oraz Bloodborne będzie następczynią swoich poprzedniczek – dostajemy rosnącego w siłę bohatera, który w serii piekielnie trudnych walk udowodnić musi swoją wyższość nad zastępami wrogów oraz bossami kończącymi każdy z poziomów.

trailer sekiro shadows die twice

Ostatni trailer Sekiro: Shadows Die Twice, o którym pisaliśmy, poświęcony był prezentacji Skorumpowanego Mnicha. Już wcześniej mieliśmy okazję ujrzeć go w gameplayu z Gamescom 2018. Doskonale wprowadził nas w świat tytułu FROM SOFTWARE i sprawił, że nieco deprecjonowana wcześniej gra zyskała szacunek i stała się jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Nagroda za najlepszą grę akcji owych targów nie wzięła się zresztą z niczego.

Zwiastuny Sekiro: Shadows Die Twice z kolejnymi bossami

Na przestrzeni ostatniego tygodnia opublikowane zostały trzy zwiastuny Sekiro: Shadows Die Twice. Wszystkie one idą za trendem ustanowionym przez filmik ze Skorumpowanym Mnichem i prezentują kolejnych bossów. Świeża zapowiedź walki z Lady Butterfly jest doskonałą okazją, aby przedstawić również dwójkę pozostałych szwarccharakterów, którzy staną na drodze głównego bohatera. Oto wspomniana już wojowniczka oraz Gyobu Masataka Oniwa i generał Tenzen Yamauchi.

Premiera Sekiro: Shadows Die Twice zapowiedziana jest na 22 marca 2019 r. Dystrybucją produkcji FROM SOFTWARE zajmie się w naszym kraju Cenega. Jeżeli jesteście fanami tego typu gier, z pewnością zainteresują was zaplanowane na 1 i 2 marca pokazy Sekiro. Wzięcie udziału w niezobowiązujących eventach organizowanych w Poznaniu i Warszawie przyniesie nie tylko sporo zabawy w gamerskim gronie, ale również kupon uprawniający na 50 zł zniżki na grę w sklepach Media Expert.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments