Anthem za darmo w EA Access! Jak zdobyć dostęp do gry?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 13.09.2019, 17:00 Aktualizacja: 13.09.2020, 17:05
Mimo iż gra BioWare uznawana jest za kompletną porażkę jeżeli chodzi o odbiór graczy (abstrahując od jej rzeczywistego wysokiego poziomu), Electronic Arts nie przestaje pchać Anthem do przodu. Dołączenie produkcji do listy darmowych gier z EA Access jest na to kolejnym dowodem.
gra anthem 6
7 Udostępnień

Anthem trafia do bazy darmowych gier EA Access

Mimo iż Anthem zdecydowanie nie spełniło oczekiwań, a już kilka miesięcy po premierze gry serwery świeciły pustkami, EA wciąż ma nadzieję na odwrócenie niechlubnych wyników produkcji stworzonej przez BioWare. Obie firmy niezbyt dobrze dogadują się co do współpracy nad nowymi tytułami, jednak jednej i drugiej wciąż zależy na sukcesie tytułu. Jak go odnieść?

Najnowszym pomysłem na zdobycie jakichkolwiek graczy jest udostępnienie Anthem w ramach darmowych gier z EA Access. Usługa abonamentowa EA ma swoich oddanych zwolenników, którzy są w stanie zapłacić 80 zł rocznie za dowolny dostęp do starszych gier wydawcy. To właśnie oni stać mają się nowym zaciągiem do podboju kosmicznej planety w egzoszkieletach.

Jak zdobyć dostęp do EA Access?

EA Access to program abonamentowy Electronic Arts, w ramach którego subskrybenci dostają dostęp do przedpremierowych wersji próbnych nowych gier (dziesięć godzin rozgrywki!), 10% zniżki na nowe tytuły producenta oraz bazę darmowych gier, wśród których znajdują się ubiegłoroczne edycje najpopularniejszych gier sportowych, ciekawe strzelanki i strategie oraz wiele innych dobrych gier.

Miesięczna opłata za dostęp do EA Access kosztuje 14,99 zł miesięcznie lub 80 zł za cały rok. Uiścić należy ją przez cyfrowe sklepy producentów poszczególnych konsoli: PS Store lub Microsoft Store. Dzięki temu zyskamy dostęp do następujących tytułów:

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments