Grzegorz Ćwieluch

Grzegorz Ćwieluch

Redaktor

Z wykształcenia socjolog, antropolog kultury z zamiłowania. Współpracownik VICE Polska i zawieszonego w działalności portalu muzycznego Fuck You Hipsters, a także ANIMOWANY.PL. Nonkonformista, pasjonat eksperymentu w muzyce. Miłośnik kuchni fusion, planszówek i eleganckiego, czarnego tatuażu. Wieloletni gracz i mistrz gry pnp rpg ( WFRP, Wilokałak: Apokalipsa, Wampir: Maskarada, Deadlands, Deadlands: Hell on Earth, L5K, Neuroshima ). Heurystyka, hermeneutyka i herezja.

Skontaktuj się ze mną

Posty użytkownika Grzegorz Ćwieluch:

Ghostrunner od polskiego studia One More Level to trip po dachach cyberpunkowej dystopii. Sprawdzamy, jak dobrze to wiezie.

Czy znajdziecie czas, by przenieść się do dystopicznego Krakowa? Jako Daniel Łazarski zagłębić się w meandry śledztwa, w które uwikłany jest jego syn? Już niebawem ukaże się reedycja gry Observer: System Redux.

Recenzujemy Vampire The Masquerade: Night Road, wyjątkową pozycję dla psychofanów settingu World of Darkness. Night Road to gra, która pozwoli zająć się wydłużającym się czasem oczekiwania na Bloodlines 2.

Wasteland 3 - nowe dzieło Briana Fargo trafiło na sklepowe półki. Fani starych Falloutów i XCOM zacierają ręce niczym polscy raperzy w teledyskach.

Powraca pomysł zekranizowania powieści science fiction-horror W Górach Szaleństwa pióra H. P. Lovecrafta. Przedsięwzięciem miałby się zająć meksykański reżyser Guillermo del Toro.