Grzegorz Ćwieluch

Grzegorz Ćwieluch

Redaktor

Z wykształcenia socjolog, antropolog kultury z zamiłowania. Współpracownik VICE Polska i zawieszonego w działalności portalu muzycznego Fuck You Hipsters, a także ANIMOWANY.PL. Nonkonformista, pasjonat eksperymentu w muzyce. Miłośnik kuchni fusion, planszówek i eleganckiego, czarnego tatuażu. Wieloletni gracz i mistrz gry pnp rpg ( WFRP, Wilokałak: Apokalipsa, Wampir: Maskarada, Deadlands, Deadlands: Hell on Earth, L5K, Neuroshima ). Heurystyka, hermeneutyka i herezja.

Skontaktuj się ze mną

Posty użytkownika Grzegorz Ćwieluch:

W grudniu 2020 premierę mieć będzie kolejna ekranizacja powieści Franka Herberta. Jej reżyserem jest człowiek odpowiedzialny za reżyserię Arrival i Blade Runner 2049. Poznajcie uniwersum Diuny!

Obcujemy z przewrotną baśnią opartą na założeniach nietzscheańskiej filozofii, uczestniczymy w konflikcie w boskim panteonie i świetnie się bawimy. Recenzja Pillars of Eternity 2: Deadfire.

>Zważywszy na trafną analizę mechanizmów popytu i podaży w powieści Morgana, a także filozoficzne zniuansowanie w jakie ją ubrał, pierwszy sezon AC był naprawdę mocno udany. Co z drugim?

Turowe gry RPG w rzucie izometrycznym przeżywają swój renesans, o czym najlepiej świadczy zapowiadany na pierwszą połowę 2020 Encased, hołd dla gier takich jak Fallout czy powieści w stylu Pikniku na skraju drogi.