Avatar

Superredaktor treści

Z wykształcenia socjolog, antropolog kultury z zamiłowania. Współpracownik VICE Polska i zawieszonego w działalności portalu muzycznego Fuck You Hipsters, a także ANIMOWANY.PL. Nonkonformista, pasjonat eksperymentu w muzyce. Miłośnik kuchni fusion, planszówek i eleganckiego, czarnego tatuażu. Wieloletni gracz i mistrz gry pnp rpg ( WFRP, Wilokałak: Apokalipsa, Wampir: Maskarada, Deadlands, Deadlands: Hell on Earth, L5K, Neuroshima ). Heurystyka, hermeneutyka i herezja.

Skontaktuj się ze mną

Posty użytkownika Grzegorz Ćwieluch:

Warhammer: Chaos & Conquest to przypominająca klasyczne Heroesy strategia sieciowa przeznaczona na urządzenia przenośne. Czy mobilna wersja Starego Świata spodoba się fanom uniwersum WH?

Pop idealny od Rockstar Games uderza na wielu pułapach. Trafia dzięki temu do różnych grup odbiorców. Każdy z nich znajduje dla siebie coś innego, a fabuła gier to zlepiona z różnych ciekawych zwrotów akcji alegoria do dzieł kina i telewizji.

W dzisiejszej Duchologii takie niewspominania Michała: “Pierwszą grą, którą pamiętam i ona właściwie jest odpowiedzialna za to, że na dobre wsiąkłem w gamerski lifestyle była Ninja ze stajni Mastertronic, wydana na Atari”. Jesteście ciekawi, co było dalej?

Czy znacie wszystkie gry o wampirach, które umieściliśmy w naszej antologii dziesięciu najciekawszych tytułów związanych z tematem mrocznych krwiopijców. Materiał nie tylko dla gotów!

Kampania single player to żłobek i tutorial. Jeśli czuliście po niej niedosyt i zdecydowaliście się na grę w Red Dead Redemption 2 Online, poradnik przygotuje was do skoku na głęboką wodę.

Dla każdego znajdzie się miejsce w Apallachach, ale na serwerach jest dosyć kameralnie. Także gdy napotkacie jakiegoś gracza miejcie się na baczności.