Doom Eternal: The Ancient Gods 2. Dziś premiera samodzielnego dodatku

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 18.03.2021, 9:50 Aktualizacja: 18.03.2022, 9:50
Przygody Doom Slayera w ramach wydanego rok temu Doom Eternal doczekały się rozszerzenia w postaci samodzielnego dodatku, który został podzielony na dwie części. Już dziś do sprzedaży na komputerach osobistych i konsolach trafił The Ancient Gods 2, który pozwoli przeprowadzić ostateczny atak na jeden z ostatnich bastionów sił piekielnych. W sieci pojawił się nowy zwiastun przygotowany przez Bethesdę.
0 Udostępnień

Doom Slayer i jego smok

Niemal dokładnie rok temu świat ujrzał wreszcie, jak wygląda zapowiadany od dłuższego czasu Doom Eternal. Gra doczekała się ciepłego przyjęcia i również u nas otrzymała wysoką notę, ale to nie wszystko, co miało do powiedzenia id Software w temacie historii Doom Slayera. Krótko po premierze zapowiedziano dodatek – The Ancient Gods to samodzielne rozszerzenie, którego pierwsza część ukazała się w październiku ubiegłego roku.

Teraz przyszła pora na domknięcie tego wątku i już dziś na komputerach osobistych i konsolach debiutuje Doom Eternal: The Ancient Gods 2. Bethesda, wydawca i właściciel marki, przygotowała specjalny zwiastun. Sam dodatek można kupić jako oddzielną grę lub zdecydować się na zaopatrzenie w jedną z edycji specjalnych (Doom Eternal Year One Pass oraz Doom Eternal Deluxe Edition).

Przypomnijmy, że Doom Eternal w zaledwie dziewięć miesięcy od premiery wygenerował przychód rzędu 450 milionów dolarów, a pod koniec zeszłego roku produkcja doczekała się premiery na Switchu, tak jak było to wcześniej w przypadku Dooma z 2016 roku. Gra dostępna jest również na komputerach, PlayStation 4 i 5 oraz Xboksie One i Xboksie Series X|S.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments